خانه آخرین خبرها جرمی رنر در نقش هوکای در فیلم Avengers 4 (انتقام جویان ۴) حضور خواهد داشت

جرمی رنر در نقش هوکای در فیلم Avengers 4 (انتقام جویان ۴) حضور خواهد داشت

۰
فیلم The Avengers (انتقام جویان)

بیاتومگ – جرمی رنر تایید کرده است که نقشش به عنوان کلینت بارتون ملقب به هوکای را فیلم بدون عنوان Avengers 4 (انتقام جویان ۴) به کارگردانی جو و آنتونی روسو بار دیگر به تصویر خواهد کشید.

جرمی رنر کار خود را در نقش کماندار مشهور کتاب های کمیک مارول در سال ۲۰۱۱ و در فیلم Thor (ثور) به کارگردانی کنت برانا آغاز نمود و در ادامه، در سال ۲۰۱۲ در فیلم The Avengers (انتقام جویان) و در سال ۲۰۱۵ در فیلم Avengers: Age of Ultron (انتقام جویان: عصر اولتران) نقشش را بار دیگر به تصویر کشید. با این حال، حضورش در فیلم Captain America: Civil War (کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی) همه چیز را تغییر داد. او در زندانی فوق امنیتی محبوس شد و در نهایت نیز توسط کاپیتان آمریکا فراری داده شد.

جرمی رنر در نقش هوکای در فیلم Avengers 4 (انتقام جویان 4)
جرمی رنر در نقش هوکای در فیلم Avengers 4 (انتقام جویان ۴)

از آنجا که بسیاری از افراد انتظار دارند که تانوس حداقل یکی از انتقام جویان یا کاراکترهای اصلی را بکشد، بسیاری بر این باور بودند که این شخص، هوکای خواهد بود. در حالی که این اتفاق هنوز نیز ممکن است رخ بدهد ولی آنچه که ما اکنون می دانیم، این است که جرمی رنر نقش هوکای را در چهارمین فیلم انتقام جویان به تصویر خواهد کشید. احتمالا این آخرین حضور هوکای در دنیای سینمایی مارول باشد.

جرمی رنر تصویر بالا را در صفحه رسمی خود در اینستاگرام منتشر کرده که سایه اش در لباس هوکای را نشان می دهد، بنابراین، این تاییدیه حضور او در فیلم انتقام جویان ۴ می باشد. فیلم انتقام جویان ۴ در تاریخ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ (۳ می ۲۰۱۹) اکران خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *