خانه آخرین خبرها سریال The Punisher (مجازاتگر) برای فصل ۲ تمدید شد

سریال The Punisher (مجازاتگر) برای فصل ۲ تمدید شد

۰
سریال The Punisher (مجازاتگر)

بیاتومگ – تنها یک ماه از پخش فصل اول سریال The Punisher (مجازاتگر) گذشته است و کمپانی نتفلیکس و مارول، این سریال را برای فصل دوم تمدید کرده اند. با این حال، هنوز مشخص نیست که فصل دوم سریال مجازاتگر در چه تاریخی بر روی نتفلیکس عرضه خواهد شد.

در سال ۲۰۱۵، کمپانی مارول و نتفلیکس، با فصل اول سریال Daredevil (دردویل) مشارکتی را آغاز نمودند. این مشارکت در گوشه ای از دنیای سینمایی مارول قرار دارد که در آن، به قهرمانان سطح خیابانی در شهر نیویورک پرداخته می شود. از آن زمان، نتفلیکس و مارول، اولین فصل های سریال Jessica Jones (جسیکا جونز) و Luke Cage (لوک کیج) و Iron Fist (آیرون فیست) و همچنین تیم شدن این کاراکترها در یک سریالی جداگانه یعنی سریال The Defenders (مدافعان) و همچنین فصل دوم سریال دردویل را ساخته و پخش کرده اند.

فصل 1 سریال The Punisher (مجازاتگر)
فصل ۱ سریال The Punisher (مجازاتگر)

با اینکه این سریال ها از همان ابتدای شروع همکاری مارول و نتفلیکس برنامه ریزی شده بودند ولی آنها اخیرا اندکی از برنامه منحرف شدند و سریال نسخه فرعی مجازاتگر را نیز ساختند.

با اینکه نقد های فصل اول سریال مجازاتگر ترکیبی از خوب و بد بودند ولی کمپانی مارول و نتفلیکس تصمیم گرفته اند تا داستان فرانک کسل ملقب به مجازاتگر را همچنان ادامه بدهند و در همین راستا، این سریال را برای فصل دوم تمدید کرده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *