خانه آخرین خبرها کارگردان جدید فیلم Creed 2 (کرید ۲) معرفی شد

کارگردان جدید فیلم Creed 2 (کرید ۲) معرفی شد

۰
فیلم Creed (کرید)

بیاتومگ – استیون کیپل جونیور قرار است جایگزین سیلوستر استالونه در جایگاه کارگردانی فیلم Creed 2 (کرید ۲) شود. این فیلم، جدیدترین قسمت از سری فیلم های راکی می باشد و قرار است در تاریخ ۳ آبان ۱۳۹۷ (۲۱ نوامبر ۲۰۱۸) بر روی پرده نقره ای اکران شود. در ابتدا، قرار بود که استالونه که فیلمنامه فیلم را نیز قلم خواهد زد، سکان دار کارگردانی باشد ولی به نظر می رسد که حالا این موضوع تغییر کرده است.

جدا از خبر تغییر کارگردانی فیلم کرید ۲، اعلام شده است که تسا تامپسون برای ایفای دوباره نقش بیانکا در این فیلم حضور خواهد داشت. سیلوستر استالونه علاوه بر نوشتن فیلمنامه، در این فیلم نقش راکی را به تصویر خواهد کشید. همچنین او اخیرا اعلام کرده بود که فیلمبرداری فیلم کرید ۲ از سال ۲۰۱۸ آغاز خواهد شد.

فیلم Creed (کرید)

سیلوستر در بیانه ای در مورد تغییر کارگردانی فیلم کرید ۲ اظهار داشت:

“کاراکتر آدونیس کرید بازتاب کننده این نسل و چالش های آن می باشد. من بر این باور هستم که همانطور که در نظر داشتم، کارگردان فیلم نیز خودش بخشی از این نسل باشد تا به این ترتیب، داستان تا حد امکان قابل درک و مرتبط باشد. ما بسیار خوش شانس هستیم که فیلمساز بااستعداد و جوان استیون کیپل جونیور پا پیش گذاشته و کارگردانی فیلم را قبول کرده است. من مطمئن هستم که او و مایکل جوردن فیلمی تماشایی را خواهند ساخت.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *