بیاتومگ – پوستری تازه برای فیلم بازسازی Tomb Raider (مهاجم مقبره) محصول کمپانی ام جی ام و برادران وارنر با بازی برنده جایزه اسکار الیشیا ویکاندر منتشر شده است که در زیر می توانید مشاهده کنید.

پس از اینکه آنجلینا جولی نقش لارا کرافت را در دو فیلم مهاجم مقبره در دهه ۲۰۰۰ میلادی به تصویر کشید، حال، بازگویی تازه و جدید از مهاجم مقبره قصد دارد تا روند شکست اقتباس های سینمایی از روی بازی های ویدیویی را بشکند. این فیلم با پرداختن به آغاز حرفه لارا کرفت به عنوان یک ماجراجو، یعنی جایی که او ماموریتی را برای پیدا کردن پدر مفقود خود با بازی دومینیک وست شروع می کند، خاستگاه او را به تصویر می کشد.

رور یوتاگ (The Wave) کارگردانی این فیلم را بر عهده دارد و به نظر می رسد که با این فیلم خود رویکردی تمام اکشن/ماجراجویی نسبت به این اثر در پیش گرفته است. به دنبال انتشار بازسازی سری بازی های مهاجم مقبره در سال ۲۰۱۳ و سپس دنباله آن در سال ۲۰۱۵، شخصیت لارا کرافت همچنان یکی از محبوب ترین ها در میان فرهنگ عموم است. ویکاندر وعده داده است که فیلم مهاجم مقبره به ریشه های بازی های ویدیویی احترام خواهد گذاشت و در همین حال، چیز های تازه ای را به آن اضافه می کند. فیلم مهاجم مقبره در تاریخ ۲۵ اسفند ۱۳۹۶ (۱۶ مارس ۲۰۱۸) به روی پرده سینماها خواهد رفت.

پوستر فیلم Tomb Raider (مهاجم مقبره)

فیلم Tomb Raider (مهاجم مقبره) 
فیلم Tomb Raider (مهاجم مقبره)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *