بیاتومگ – اولین تریلر برای فصل ۲ سریال Jessica Jones (جسیکا جونز) منتشر شده است که در آن تاریخ پخش آن نیز مشخص می شود. این تریلر را در زیر می توانید با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید. در سال ۲۰۱۵، کمپانی مارول و نتفلیکس، با فصل اول سریال Daredevil (دردویل) مشارکتی را آغاز نمودند. این مشارکت در گوشه ای از دنیای سینمایی مارول قرار دارد که در آن، به قهرمانان سطح خیابانی در شهر نیویورک پرداخته می شود. از آن زمان، نتفلیکس و مارول، اولین فصل های سریال Jessica Jones (جسیکا جونز) و Luke Cage (لوک کیج) و Iron Fist (آیرون فیست) و همچنین تیم شدن این کاراکترها در یک سریالی جداگانه یعنی سریال The Defenders (مدافعان) و همچنین فصل دوم سریال دردویل را ساخته و پخش کرده اند.

سریال جسیکا جونز با بازی کریستن ریتر در نقش کاراگاه خصوصی ای با قدرت های ابرقهرمانی می باشد. فصل اول این سریال بسیار مورد استقبال طرفداران قرار گرفت و آنها منتظر ادامه داستان می باشند. شکی در تمدید شدن سریال جسیکا جونز برای فصل دوم وجود نداشت ولی به دلیل برنامه شلوغ مارول و نتفلیکس، ساخت آن خیلی طولانی تر از انتظار شد.

اولین تریلر برای فصل ۲ سریال جسیکا جونز توسط نتفلیکس منتشر شده است و به ما نیم نگاهی از ماجراجویی های جسیکا را نشان می دهد. نتفلیکس اعلام کرده که فصل دوم سریال جسیکار جونز در تاریخ جمعه ۱۸ اسفند ۱۳۹۶ (۸ مارس ۲۰۱۸) پخش خواهد شد. خلاصه داستان رسمی این فصل به این شرح است:

“جسیکا جونز، کاراگاه خصوصی شهر نیویورک، پس از به قتل رساندن کیلگریو، سعی دارد تا زندگی اش را جمع و جور کند. او در حال حاضر به عنوان یک قاتل با قدرت های ویژه شناخته می شود، پرونده ای جدید سبب می شود تا او برای متوجه شدن دلیل قدرت هایش، در گذشته اش به طور عمیق تر کاوش کند.”

تریلر فصل ۲ سریال Jessica Jones (جسیکا جونز)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *