بیاتومگ – با باکس آفیس ۱۶ آذر همراه با ما باشید. در همین ابتدا از دیرکرد صورت گرفته برای ارائه این مطلب از همه شما دوستان عذرخواهی می کنیم. انیمیشن Coco (کوکو) که هفته گذشته توانسته با غلبه بر فیلم Justice League (لیگ عدالت) صدرنشین جدول باکس آفیس شود، این هفته نیز با فروش ۳۴ میلیون دلاری در داخل آمریکا توانسته روند صدرنشینی خود را در دومین هفته از اکرانش ادامه بدهد. این انیمیشن تاکنون به فروش ۱۱۷ میلیون دلاری در آمریکا و ۲۳۴ میلیون دلاری در خارج از آمریکا دست یافته که فروش جهانی اش را به مبلغ ۳۵۱ میلیون دلار می رساند.

فیلم لیگ عدالت در سومین هفته از اکرانش با افت فروش ۵۴ درصدی رو به رو شده و تنها فروش ۲۱ میلیون دلاری در این هفته بدست آورده است. این فیلم همانند هفته گذشته در جایگاه دوم جدول باکس آفیس قرار دارد. این فیلم تاکنون به فروش ۲۰۲ میلیون دلاری در آمریکا و ۴۰۰ میلیون دلاری در خارج از آمریکا دست یافته که فروش جهانی اش را به مبلغ ۶۰۲ میلیون دلار پس از سه هفته اکران می رساند. امیدهای زیادی به این فیلم می رفت ولی نقدهای نسبتا منفی برای این فیلم، مانعی در فروش شده و امید این فیلم تنها به فروش بین المللی اش می تواند باشد.

فیلم Wonder (شگفت) نیز همانند هفته گذشته جایگاه سوم جدول باکس آفیس را به خود اختصاص داده است. این فیلم در این هفته، موفق به کسب فروش ۱۶ میلیون دلاری در آمریکا شده تا فروش داخل آمریکایش را پس از سه هفته اکران به مبلغ ۹۱ میلیون دلار برساند. فروش خارج از آمریکای این فیلم چندان خوب نبوده و تنها مبلغ ۲۵ میلیون دلار تاکنون بوده است که فروش جهانی فیلم را به بیش از ۱۱۶ میلیون دلار می رساند.

هفته آینده فیلم خاصی اکران نخواهد شد ولی هفته پس از آن، انیمیشن Ferdinand (فردیناند) و فیلم علمی-تخیلی فانتزی Star Wars: The Last Jedi (جنگ ستارگان: آخرین جدای) به اکران در خواهند آمد.

جدول باکس آفیس

رتبهفیلمفروش هفتهفروش کلبودجهتعداد هفته
۱Coco۳۴۱۱۷-۲
۲Justice League۲۱۲۰۲۳۰۰۳
۳Wonder۱۶۹۱-۳
۴Thor: Ragnarok۱۳۲۹۴۱۸۰۵
۵Daddy's Home 2۹۸۵۶۹۴
۶Murder on the Orient Express۹۸۷۵۵۴
۷Three Billboards Outside Ebbing, Missouri۶۱۵-۴
۸Lady Bird۶۱۸-۵
۹The Star۵۲۸۲۰۳
۱۰A Bad Moms Christmas۴۶۶۲۸۵
  • فروش ها به میلیون دلار می باشد.
  • جدول به صورت هفتگی (از پنج شنبه تا پنج شنبه) محاسبه می شود.
  • فروش ها تنها مربوط به فروش داخل آمریکا می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *