بیاتومگ – تریلری برای فیلم ۱۵:۱۷to Paris (قطار ۱۵:۱۷ به پاریس) منتشر شده است که در زیر می توانید آن را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید. این فیلم قرار است در تاریخ ۲۰ بهمن ۱۳۹۶ (۹ فوریه ۲۰۱۸) به روی پرده سینما بیاید. این تاریخ اکران برای این فیلم به معنای آن است که این فیلم که قبلا به عنوان فیلمی برای فصل جوایز مد نظر بود، دیگر برای مراسم اسکار امسال واجد شرایط نیست.

فیلم قطار ۱۵:۱۷ به پاریس که توسط کلینت ایستوود کارگردانی و تولید می شود، سه نظامی آمریکایی شجاع را نشان می دهد که در حال سفر به اطراف اروپا هستند و سوار بر قطاری به مقصد پاریس می باشند و آنها می توانند یک حمله تروریستی را خنثی کنند. این فیلم الهام گرفته از کتابی غیر داستانی به همین نام در مورد حادثه قطار تالیس نوشته جفری ای استرن، اسپنسر استون، آنتونی سدلر و الک اسکارلتوس می باشد. این فیلم با بازی استون و اسکارلتوس در نقش های خودشان می باشد. جودی گریر و جنا فیشر نیز به عنوان بازیگران مکمل هستند.

از آنجا که نام ایستوود بر روی این فیلم قرار دارد و داستان آن نیز بسیار جذاب است، بسیاری فکر می کردند که این فیلم به گونه ای اکران خواهد داشت تا برای حضور در مراسم های فیلم، به خصوص مراسم اسکار واجد شرایط باشد. ولی تاریخ اکرانی که برای آن اعلام شده است، این امر را غیر ممکن می سازد.

تریلر فیلم ۱۵:۱۷to Paris (قطار ۱۵:۱۷ به پاریس)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *