بیاتومگ – دومین تریلر برای فیلم علمی-تخیلی/درام/هیجان انگیز Annihilation (نابودی) منتشر شده که در آن، ناتالی پورتمن نقش یک زیست شناس را در دنیایی عجیب و غریب بازی می کند. این فیلم دومین تلاش نویسنده-کارگردان الکس گارلند در جایگاه کارگردانی می باشد و اولین فیلم وی نیز فیلم برنده جایزه اسکار Ex Machina (فرا ماشین) می باشد.

این فیلم بر اساس رمانی به همین نام نوشته جف وندرمیر و منتشر شده در سال ۲۰۱۴ می باشد و داستان یک سفر علمی به منطقه فاجعه زیست محیطی اسرار آمیزی به نام شایمر را بازگو می کند. تیم عملیاتی به رهبری یک روانشناس با بازی جنیفر جیسون لی (The Hateful Eight) شامل یک نقشه بردار، زبانشناس، انسان شناس و یک زیست شناس به نام لینا (ناتالی پورتمن) می باشد. با این حال، این اولین باری نیست که گروهی شامل افراد واجد شرایط به شامیر ورود می کنند. این منطقه جایی است که قوانین طبیعت دیگر برقرار نیستند و به زودی لینا متوجه می شود که این منطقه بسیار خطرناک است.

کمپانی پارامونت پیکچرز به تازگی دومین تریلر برای فیلم نابودی را منتشر کرده است. در حالی که این تریلر بر خلاف تیزرهای منتشر شده قبلی، به طور عمیق تر در داستان شیرجه می رود، همه آنها بیشتر بر روی جلوه های بصری و نماهای هیجان انگیز/ترسناک تاکید می کنند. در زیر می توانید این تریلر را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید. این فیلم قرار است در تاریخ ۴ اسفند ۱۳۹۶ (۲۳ فوریه ۲۰۱۸) اکران می شود.

دومین تریلر فیلم Annihilation (نابودی)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *