خانه آخرین خبرها فصل ۶ سریال Prison Break (فرار از زندان) ساخته می شود

فصل ۶ سریال Prison Break (فرار از زندان) ساخته می شود

۰
سریال Prison Break (فرار از زندان)

بیاتومگ – دومینیک پرسل آشکار کرده که فصل ۶ سریال Prison Break (فرار از زندان) در حال توسعه می باشد. این سریال درام بسیار محبوب برای اولین بار در سال ۲۰۰۵ پخش شد و برای چهار فصل ادامه داشت. با این حال، در بهار گذشته، این سریال احیا شد. این تمدید یک فصل کوتاه بود و با وجود بازگشت کاراکترهای اصلی همچون لینکلن باروز با بازی دومینیک پرسل و مایکل اسکافیلد با بازی ونت ورث میلر برای فراری دیگر، سریال نتوانست موفقیت سریال اصلی را تکرار کند.

با وجود عدم موفقیت فصل پنجم، به نظر می رسد که آنها ساخت فصل ششم سریال فرار از زندان را در دست دارند. از آنجا که امتیازات و بازخوردها نسبت به فصل پنجم کمتر از انتظار و حد معمول بود، این خبر غیرمنتظره ای است. با این حال، پرسل و میلر با وجود نقش هایشان در دنیای ارو از محبوبیتی واقعی لذت می برند و همین نیز ممکن است به قدری باشد تا به سریال فرار از زندان برای فصلی دیگر یک فرصت تازه بدهد.

سریال Prison Break (فرار از زندان)
سریال Prison Break (فرار از زندان)

خبر تمدید سریال فرار از زندان برای ششمین فصل از طریق صفحه اینستاگرام دومینیک پرسل منتشر شده و در این پست، وی تصویر بالا را منتشر کرده و در زیر آن نوشته که فصل شش سریال فرار از زندان در حال توسعه است. اگرچه این بازیگر جزییات بیشتری در مورد تمدید سریال اظهار نکرده ولی به نظر می رسد که به زودی این خبر به طور رسمی تایید شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *