خانه آخرین خبرها سریال Mr. Robot (آقای ربات) برای فصل ۴ تمدید شد

سریال Mr. Robot (آقای ربات) برای فصل ۴ تمدید شد

۰
سریال Mr. Robot (آقای ربات)

بیاتومگ – شبکه یو اس ای به طور رسمی سریال Mr. Robot (آقای ربات) را برای فصل چهارم تمدید کرد. قسمت پایانی فصل سوم این سریال به تازگی پخش شده است. سریال آقای ربات، رامی مالک در نقش الیوت آلدرسون را دنبال می کند، یک هکر که برای یک شرکت امنیت سایبری کار می کند. آقای ربات (کریستین اسلیتر) رهبر گروه هکر مرموزی است که جلو می آید و الیوت را برای ایجاد انقلابی در راستای پایین کشیدن شرکت چند ملیتی ای کورپ به خدمت می گیرد.

الیوت به عنوان یک راوی غیر قابل اعتماد، صحنه را در دست می گیرد، پس بیننده ها هرگز مطمئن نیستند که جایگاه او در داستان چیست. فصل اول سریال آقای ربات با برنامه ریزی و اجرای هک نهم می سر و کار داشت و همراه با پیچشی به سبک فیلم Fight Club (باشگاه مشت زنی) بود که در آن، آقای ربات، تجسمی از پدر مرده الیوت و دیگر تجسم شخصیت دوگانه اش می باشد.

سریال Mr. Robot (آقای ربات)
سریال Mr. Robot (آقای ربات)

فصل دوم حل موضوعی بین آقای ربات و الیوت را دنبال می کرد و به طور عمیق تری به هک نهم می پرداخت. فصل سوم نیز تاحدودی به از هم پاشیدگی بیشتر بین آقای ربات و الیوت پرداخت و همچنین انگیزه های دیگر کاراکترها را بیشتر آشکار کرد.

شبکه یو اس ای به طور رسمی تایید کرده است که داستان الیوت و آقای ربات با فصل چهارم ادامه خواهد داشت. در حاشیه این تمدید شدن نیز، لازم به ذکر است که کریستین اسلیتر برای ایفای نقش آقای ربات، سومین نامزدی جایزه بهترین بازیگر مکمل در سریال در مراسم گلدن گلوب ۲۰۱۸ را دریافت کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *