بیاتومگ – سوفی در مورد اینکه چگونه خواندن فیلمنامه فصل ۸ سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) همه افراد دخیل در آن را به گریه واداشته، سخن گفته است. سریال بازی تاج و تخت یکی از سریال های نادری است که موفق شد در هر فصل به تعداد بیننده خود بیفزاید. تقریبا هر قسمت از فصل هفتم سریال نسبت به قسمت قبلی اش دارای بیننده بیشتری بود و این پیشرفت نیز همراه با ستایش و تحسین منتقدان بود. این سریال علاوه بر این، در مراسم های امسال به خصوص مراسم گلدن گلوب نامزد دریافت جایزه شده است. و به نظر می رسد که فصل هشتم سریال سعی دارد تا از همه لحاظ بالاتر از فصل های قبلی قرار بگیرد.

می دانیم که وقتی که سریال بازی تاج و تخت بازگردد، فصل ۸، کاراکترها را در درون محیط های بیگانه قرار خواهد داد. اگرچه داستان ها و کاراکترهای زیادی با یکدیگر رو به رو شده اند، ولی به نظر می رسد که قسمت های پایانی سریال همچنان سعی خواهند داشت که کاراکترها را از هم جدا کنند. از آنجا که اختلاف متعددی در حال شکفته شدن است و اتحادهای شکننده تنها محافظ قلمرو می باشد، به نظر می رسد فصل ۸ سریال بسیار شدید باشد. ولی این فصل احساسی نیز خواهد بود، چرا که داستان به نوعی به پایان می رسد و بازیگران این نقش های خود که برای همیشه با آن پیوند خورده اند را ترک خواهند کرد.

قسمت ۶ فصل ۷ سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت)

مصاحبه ای با سوفی ترنر در مورد فیلم جدیدش یعنی فیلم X-Men: Dark Phoenix (مردان ایکس: ققنوس سیاه) صورت گرفت و به طور طبیعی، مصاحبه به سوی فصل پایانی سریال بازی تاج و تخت سوق گرفت. وقتی که از وی سوال شد بازیگران و عوامل در مورد به پایان رسیدن همه چیز چه واکنشی نشان داده اند، سوفی ترنر یک جمع بندی تلخ و شیرین را ارائه داد. او گفت:

“ما برای مدتی مشغول خواندن دیالوگ های خود بودیم و در پایان آن، همه ایستاده بودیم و آن را تحسین می کردیم و اشک می ریختیم. همه در آنجا حضور داشتند، هر کسی که بخشی از این کار است. شگفت انگیز بود. ما پرده ها را کشیدیم و در درون یک اتاق خود را از بقیه دنیا جدا کردیم و برای شش ساعت مشغول خواندن داستان شدیم و خنده و گریه کردیم. ما اندکی احساسی شده بودیم و سپس به خودمان گفتیم که هنوز هشت ماه دیگر فرصت داریم و می توانیم از آن لذت ببریم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *