بیاتومگ – تریلری برای نیمه دوم فصل ۲ سریال Riverdale (ریوردیل) منتشر شده است که برادر گمشده بتی یعنی شیک کوپر را وارد داستان می کند. در این سریال اقتباسی بر اساس کتاب های کمیک آرچی، نقش شیک کوپر را بازیگر تازه واردی به نام هارت دنتون بازی می کند و وی قبل از شروع فصل دوم برای این نقش انتخاب شده بود.

در حالی که شیک کوپر برای مدتی طولانی بخشی اصلی از کتاب های کمیک آرچی بوده است ولی خواهر جوانش بتی (لیلی رینهارت) تا پایان فصل اول حتی از وجود او خبر نداشته است. در داستان های ریوردیل، آلیس به هنگامی که به دبیرستان می رفته، شیک را حامله بوده و پس از اینکه شوهر آینده اش یعنی هال (لاکلین مونرو) از این موضوع آگاه می شود، آلیس را مجبور می کند تا شیک را به خانواده دیگری برای فرزندخواندگی بدهد. برخی از طرفداران سریال ریوردیل بر این باور بودند که شیک به طور مخفیانه همان بلک هود می باشد ولی این موضوع نیز رد شد، چرا که بلک هود ماسک خود را برداشت و مشخص شد که شخص دیگری است.

تریلری برای افتتاحیه نیمه دوم فصل ۲ سریال ریوردیل منتشر شده که تایید می کند شیک کوپر از این قسمت کار خود را آغاز خواهد کرد. شروع پخش نیمه دوم فصل ۲ سریال ریوردیل از روز پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ (۱۷ ژانویه ۲۰۱۸) خواهد بود.

تریلر نیمه دوم فصل ۲ سریال Riverdale (ریوردیل)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *