بیاتومگ – کمپانی فاکس قرن بیستم پوستری تازه از فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲) را منتشر کرده است که در ادامه می توانید آن را با مشاهده کنید. در این پوستر شاهد هستیم که ددپول و کیبل به بازآفرینی اثر معروف “خلق آدم” می پردازند.

کارگردان فیلم جان ویک یعنی دیوید لیچ، فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲) را کارگردانی می کند و در این فیلم که نویسندگی آن بر عهده رت ریز و پاول ورنیک می باشد، شاهد حضور دوباره رایان رینولدز در کنار سیمون کینبرگ و لورن شولر دونر به عنوان تهیه کننده خواهیم بود.

در فیلم ددپول ۲ رایان رینولدز دوباره در نقش اصلی وید ویلسون/ددپول حضور دارد، البته بازیگران جدیدی نیز به این فیلم اضافه شده اند که از جمله آن ها می توان به ززی بیتز (Atlanta) در نقش دومینو، جاش برولین (No Country for Old Men) در نقش کیبل، جک کِسی (The Strain و Baywatch) به عنوان نقش منفی اصلی فیلم تام کسدی سیاه اشاره کرد، همچنین اخیرا حضور بازیگر ژاپنی شیولی کوتسانا در یک نقش مرموزی تایید شده است.

فیلم ددپول ۲ که هنوز عنوانی رسمی برای آن اعلام نشده است، قرار است در تاریخ ۱۱ خرداد ۱۳۹۷ (۱ ژوئن ۲۰۱۸) به روی پرده سینماها اکران خواهد شد.

پوستر فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲)

فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲)
فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *