بیاتومگ – برطبق گفته های بازیگر سریال ۱۳Reasons Why (سیزده دلیل برای اینکه) یعنی کاترین لنگفورد، کاراکتر هانا بیکر در فصل دوم سریال بسیار متفاوت تر از قبل خواهد بود. فصل اول این سریال درام و بحث برانگیز در بهار گذشته پخش شد و از طریق نوارهایی که هانا بیکر از خود به جا گذاشته بود، به بررسی تصمیم او برای خودکشی می پرداخت. با وجود برخی از بازخوردهای منفی برای نمایش دقیق مسائلی همچون قلدری، خودکشی و تجاوز جنسی، این سریال سریعا به یک سریال محبوب و جنجالی تبدیل شد و اگرچه این سریال یک سریال محدود بود ولی نتفلیکس در پاسخ به محبوبیت آن، سریال را برای فصل دوم تمدید کرد.

همین نیز سبب شد تا سوالات زیادی در مورد این پیش بیاید که داستان فصل دوم سریال در چه موردی می باشد. اولین فصل از سریال بر اساس کتاب هایی به همین نام بود و فصل اول به طور کامل داستان کتاب را پوشش داد. بنابراین، ادامه یافتن سریال به معنای آن است که باید موضوعات تازه برای آن به نگارش دربیاید و باید دید که آنها چگونه کاراکتر هانا بیکر را در آن جای می دهند چراکه نوارهای هانا تمام شده و او مرده است.

سریال 13Reasons Why (سیزده دلیل برای اینکه)
سریال ۱۳Reasons Why (سیزده دلیل برای اینکه)

مصاحبه ای با کاترین لنگفورد در مورد نامزدی اش در مراسم گلدن گلوب ۲۰۱۸ صورت گرفته و وی با اشاره کردن به برخی از نکات بالا، توضیح داد که داستان فصل دوم شامل دیگر دانش آموزان دبیرستان لیبرتی های خواهد بود. او می گوید:

“به دلایل زیادی، این فصل از سریال بسیار جالب است. این داستان نسبت به فصل ۱ متفاوت تر است و فکر می کنم که این چیز خوبی می باشد. در این فصل ما این فرصت را خواهیم داشت تا به کاراکترهای دیگر و داستان هایشان بپردازیم و من برای آن بسیار هیجان زده ام. به همان اندازه که غم انگیز است، این داستان پس از مرگ هانا می باشد و در این فصل ما شاهد تاثیرات مرگ او بر روی اطرافیانش خواهیم بود.”

این همچنین به معنای آن است که طرفداران می توانند هانا بیکر را به شیوه ای دیگر ببینند. تمام فصل اول سریال از طریق دیدگاه او بیان شد ولی در فصل دوم، سریال این آزادی را دارد تا از زوایای دیگر به داستان بپردازد. لنگفورد ادامه می دهد:

“شما هانا بیکری بسیار متفاوت را در این فصل خواهید دید. به چند دلیل به طرفداران پیشنهاد می کنم که انتظار هانایی شبیه به فصل اول را نداشته باشند.”

آیا این آخرین باری است که هانا را می بینیم؟ لنگفورد اضافه می کند:

“این بسیار بامزه است چراکه من به تازگی فیلمبرداری فصل دوم را به اتمام رسانده ام و فکر می کنم که بخش زیادی از این فصل در مورد رها کردن هانا می باشد.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *