خانه آخرین خبرها کاپیتان کولد به سریال The Flash (فلش) بازمی گردد

کاپیتان کولد به سریال The Flash (فلش) بازمی گردد

۰
ونت ورث میلر در نقش کاپیتان کولد

بیاتومگ – کاراکتر کاپیتان کولد با بازی ونت ورث میلر قرار است در سال ۲۰۱۸ به سریال The Flash (فلش) باز گردد و بر فرض درست بودن داستان، ممکن است او در آینده بازگردد. درحالی که بعد از اولین حضور لئونارد اسنارت در سریال فلش، تغییرات زیادی بر روی او صورت گرفته ولی سخت است تا با جذابیت یخمانندی که ونت ورث میلر برای این کاراکتر خلق کرده، مخالفت کرد. از همین رو، زمانی که این کاراکتر سرکش تصمیم گرفت تا یک مسافر زمان باشد، طرفداران سریال فلش ناراحت و طرفداران سریال Legends of Tomorrow (افسانه های فردا) خوشحال شدند. از آن زمان، نسخه های متفاوتی از این کاراکتر به سنترال سیتی بازگشته اند.

چندی پیش، میلر اشاره کرده بود که او از دنیای ارو خارج خواهد شد و به پایان کار خودش در نقش کاپیتان کولد چنده چهره را اشاره می کرد. با این حال، در ماه گذشته، بازیگری که نقش سیتیزن کولد را در کراس‌اُور زمین-ایکس بازی می کرد، به میلر این اجازه را داد تا به جنبه های تازه تری از کاراکترش بپردازد و احتمالا آینده ای متفاوت را برای او در دنیای ارو برپا کند.

ونت ورث میلر در نقش کاپیتان کولد
ونت ورث میلر در نقش کاپیتان کولد

در مصاحبه ای در کمیک کان آلمان ۲۰۱۷، از ونت ورث میلر در مورد آینده کاراکتر لئونارد اسنارت سوال شد و این بازیگر تایید کرد که برای یک قسمت نهایی به سریال فلش بازخواهد گشت. او همچنین در مورد اینکه آیا دنیای ارو را ترک خواهد کرد یا خیر، جواب دقیقی نداده است. او می گوید:

“من این کاراکتر را دوست دارم و علاقه و محبت زیادی نیز نسبت به بازیگران دنیای ارو دارم. دلایل زیادی برای بازگشت وجود دارد. فقط باید این بازگشت در درون داستان درستی باشد.”

ادامه سریال فلش از تاریخ چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ از سرگرفته خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *