دواین جانسون - ریاست جمهوری آمریکا سال 2024

بیاتومگ – ستاره فیلم Jumanji: Welcome to the Jungle (جومانجی: به جنگل خوش آمدید) یعنی دواین جانسون اظهار داشته که به شدت ایده کاندید شدن برای ریاست جمهوری آمریکا در سال ۲۰۲۴ را مدنظر دارد. نه چندان قبل، شانس برنده شدن یک شخصیت سلبریتی و مشهور در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا بسیار اندک به نظر می رسید. در حالی که رونالد ریگان به عنوان فردی شناخته می شود که از بازیگری به ریاست جمهوری آمریکا دست یافته ولی باید گفت که او مدت ها قبل از اینکه وارد کاخ سفید شود، حرفه بازیگری خودش را رها کرده بود و در آن زمان، به جای آثار فیلم و سریالش، بیشتر برای موفقیت های سیاسی اش شناخته می شد. با این حال، ایده ریاست جمهوری دواین جانسون دور از ذهن به نظر نمی رسد، چراکه مجری سابق برنامه های واقعیت گرایانه یعنی دونالد ترامپ برنده انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ آمریکا بدون هیچ تجربه سیاسی شد.

در تابستان سال ۲۰۱۶ مقاله ای به چاپ رسید که در آن دواین جانسون ملقب به راک در صدر لیست فرضی کاندید های احتمالی ریاست جمهوری بود و بسیاری بر این باور بودند که اگر او در سال ۲۰۱۶ در انتخابات شرکت می کرد، مطمئنا شانس برنده شدن را نیز داشت. با این حال، جانسون از اعتماد آنها نسبت به خودش تشکر کرد و احتمال این کار را کم دانست.

سریال Ballers (بالرز)
سریال Ballers (بالرز)

هرچند، در ماه می سال جاری، دواین جانسون در مصاحبه ای اظهار کرده بود که تصمیمش برای کاندید شدن برای ریاست جمهوری آمریکا یک احتمال جدی است. حال نیز وی بیان کرده که در حال بررسی واقع گرایانه این موضوع برای ریاست جمهوری آمریکا در سال ۲۰۲۴ می باشد. او می گوید:

“من نمی توانم چند کار انجام بدهم. واقعیت این است که ما در حال ورود به سال ۲۰۱۸ می باشیم و اگر به برنامه زمانی من توجه کرده باشید، می بینید که ما در حال توسعه و فیلمبرداری تا ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ و حتی تا ۲۰۲۱ می باشیم، پس بنابراین، احتمال واقع بینانه سال ۲۰۲۴ می باشد. من می دانستم که باید به حرف مردم گوش بدهم و واقعا در مورد آن فکر می کنم. من به خوبی آگاه هستم که سیاست، کاری نیست که من در حال حاضر در آن می باشم، پس بهترین کاری که فعلا می توانم انجام بدهم این است که تا حد توانم گوش بدهم و یاد بگیرم. من همچنان به بررسی ریاست جمهوری خواهم پرداخت و اینکه چطور هر توسعه و پیشرفت تازه ای به کار برده می شود را تماشا می کنم. من همچنان به تماشای سران مان در دولت ادامه می دهم و همانند تمام آمریکایی ها، همچنان امیدوار هستم که سران مان در این زمانه دشوار، با وقار، چشم انداز و توانایی، کشور را متحد کنند.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *