خانه آخرین خبرها مردان ایکس به دنیای سینمایی مارول خواهند پیوست

مردان ایکس به دنیای سینمایی مارول خواهند پیوست

۰
دیزنی و فاکس

بیاتومگ – مدیر کمپانی دیزنی یعنی باب ایگر تایید کرده است که آثار سینمایی X-Men (مردان ایکس) و Deadpool (ددپول) و Fantastic Four (چهار شگفت انگیز) به دنیای سینمایی مارول خواهند پیوست. کمپانی والت دیزنی به طور رسمی بخشی از فیلم و سریال های متعلق به کمپانی فاکس قرن بیستم را به مبلغ ۵۲.۴ میلیون دلار خریداری کرده است. این برای طرفداران دنیای سینمایی مارول به معنای آن است که دنیای مردان ایکس نیز وارد دنیای مارول خواهد شد.

قبل از اینکه دنیای سینمایی مارول ایجاد شود، کمپانی مارول حقوق برخی از کاراکترهای کلیدی خود شامل مردان ایکس، مرد عنکبوتی و چهار شگفت انگیز را به دیگر کمپانی ها واگذار کرد. همین نیز سبب شده بود تا این کاراکترها هیچ دخالتی در دنیای سینمایی مارول نداشته باشند. با این حال، در سال ۲۰۱۵، کمپانی مارول با کمپانی سونی به توافقی رسید و توانست مرد عنکبوتی را در فیلم Captain America: Civil War (کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی) جا بدهد و سپس فیلم مستقل آن یعنی فیلم Spider-Man: Homecoming (مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه) را بسازد.

دیزنی و فاکس
دیزنی و فاکس

توافق بین کمپانی دیزنی و فاکس سبب شد تا حالا حقوق برخی از این کاراکترها به کمپانی اصلی خود بازگردانده شود و مدیر عامل کمپانی دیزنی یعنی باب ایگر تایید کرده است که به زودی مردان ایکس و چهار شگفت انگیز به دنیای سینمایی مارول خواهند پیوست. باب ایگر اظهار داشت:

“همانطور که با کمپانی مارول و جنگ ستارگان انجام داده ایم، حال نیز این فرصت را داریم تا برای نسل جدید طرفداران به توسعه سری فیلم های نمادین و برجسته بپردازیم … ما همچنین به دنبال آن هستیم تا دنیای سینمایی مارول را گسترش بدهیم تا شامل مردان ایکس، چهار شگفت انگیز و ددپول باشد.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *