خانه آخرین خبرها سریال Frontier (مرز) برای فصل ۳ تمدید شد

سریال Frontier (مرز) برای فصل ۳ تمدید شد

۰
سریال Frontier (مرز)

بیاتومگ – کمپانی نتفلیکس به طور رسمی سریال Frontier (مرز) با بازی جیسون موموا را برای سومین فصل تمدید کرده است. فصل سوم سریال نیز قرار است دارای شش قسمت باشد و احتمالا در سال ۲۰۱۸ پخش شود.

سریال مرز در سال گذشته بر روی نتفلیکس عرضه شد و چندی از پخش آن نگذشته بود که نتفلیکس آن را برای فصل دوم تمدید کرد. این سریال قبل از اینکه بر روی نتفلیکس پخش شود، بر روی شبکه Discovery Canada پخش می شده است. سریال مرز یک سریال درام تاریخی در مورد امتیاز انحصاری کمپانی هادسون بی در تجارت خز در کانادا می باشد. جیسون موموا قبلا از هیجان خود برای ادامه بازی در این سریال گفته بود و حتی زمانی او گفته بود که امیدوار است این سریال برای چهار فصل ادامه داشته باشد.

سریال Frontier (مرز)
سریال Frontier (مرز)

در سریال مرز، دیکلان هارپ یک یاغی آمریکایی بومی ایرلند می باشد که سعی دارد از طریق هر روش ممکنی وارد تجارت خز شود و در این میان، برای تصرف خز و زمین به مبارزه میان اسکاتلندی ها، انگلیسی ها، ایرلندی ها و فرانسوی ها می پردازد. برای این بخش از جهان، این دوره زمانی بسیار بی نظم و پر هرج و مرج بوده است و در طی افزایش تجارت پوست سگ آبی، فرهنگ های مختلفی برای تصاحب تجارت و دارایی ها می جنگیدند. علاوه بر این، او یک انتقام گیرنده تنها است که قصد دارد انتقام خانواده به قتل رسیده اش را بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *