خانه آخرین خبرها برادران روسو و اندی موشیتی فیلم The Electric State (کشور الکتریکی) را می سازند

برادران روسو و اندی موشیتی فیلم The Electric State (کشور الکتریکی) را می سازند

۰
رمان The Electric State (کشور الکتریکی)

بیاتومگ – کارگردان فیلم IT (آن چیز) یعنی اندی موشیتی و کارگردانان فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت) یعنی آنتونی و جو روسو قرار است در ساخت فیلمی علمی-تخیلی بر اساس رمان مصور The Electric State (کشور الکتریکی) نوشته سایمون استالنهاگ با یکدیگر همکاری کنند. با وجود ظهور عظیم ژانر علمی-تخیلی در فیلم ها همچون فیلم Arrival (ورود) و Ex Machina (فراماشین) و در سریال ها همچون سریال Black Mirror (آینه سیاه)، این ژانر قرار است وارد دوره ای از موضوعات خلاقانه و اشتیاق واضح در مورد آینده شود.

در حال حاضر هیجان خاصی در مورد اینکه چگونه اینترنت می تواند در سال های آینده به خانه ما تبدیل شود، وجود دارد، موضوعی که فیلم Ready Player One (بازیکن شماره ۱ آماده) ساخته استیون اسپیلبرگ قرار است به کاوش آن بپردازد. و همانطور که این فیلم بر اساس یک رمان می باشد، فیلم کشور الکتریکی نیز قرار است بر اساس یک رمان مصور باشد.

اندی موشیتی - فیلم IT (آن چیز)
اندی موشیتی – فیلم IT (آن چیز)

بنابر گزارش ها، کمپانی Russo Brothers Studio حقوق فیلم کشور الکتریکی را بدست آورده است و آنها در حال حاضر در حال مذاکره با اندی موشیتی و همچنین خواهرش باربارا برای کارگردانی و تهیه کنندگی این فیلم می باشند. آنتونی و جو روسو خودشان تهیه کننده فیلم خواهند بود و مایک لاروکا نیز تهیه کننده اجرایی فیلم خواهد بود. کریستوفر مارکوس و استیون مک فیلی که قبلا به کرات با برادران روسو همکاری داشته اند، قرار است فیلمنامه فیلم را قلم بزنند.

کشور الکتریکی یک نوجوان فراری و اسباب بازی رباتی اش را دنبال می کند که به یک آمریکای واقعیت موازی سفر می کنند که در آنجا، جامعه مصرف کننده تکنولوژی پیشرفته رو به زوال است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *