بیاتومگ – اولین تریلر رسمی برای فیلم The Polka King (شاه پولکا) محصول نتفلیکس منتشر شده که در آن، جک بلک بزرگترین رسوایی در تاریخ پولکا را از بند رها می کند. دیگر بازیگران این فیلم کمدی نیز شامل جنی اسلیت، ونسا بایر، جیسون شوارتزمن، جی بی اسمووز و نامزد جایزه اسکار جکی ویور می باشد. این فیلم برای اولین بار در جشنواره فیلم ساندنس ۲۰۱۷ به اکران در آمده بود.

جک بلک نقش افسانه پولکای پنسیلوانیا یعنی جین لیوان را بازی می کند که طرحی را برای ثروتمند شدن ایجاد می کند که در نهایت او را به همراه طرفدارانش و پلیس در وضعیت خطرناکی قرار می دهد. داستان واقعی جین لیوان در مستند The Man Who Would Be Polka King بازگو شده است. جین لیوان واقعی یک مهاجر لهستانی بوده است که شهرت رقص لهستانی پولکا به او اجازه داد تا با افرادی همچون دونالد ترامپ و ونیلا آیس صحبت کند و در نهایت به زندان رفت و تقریبا به دست هم سلولی اش مرده بود.

کمپانی نتفلیکس اولین تریلر رسمی برای فیلم شاه پولکا منتشر کرده است که جشن موسیقی اروپای شرقی را با کلاه برداری مالی ترکیب می کند. مایا فوربز (Infinitely Polar Bear) و والاس ولودارسکی (Seeing Other People) علاوه بر نوشتن فیلمنامه، کارگردانی فیلم را برعهده دارند. این فیلم قرار است در تاریخ ۲۲ دی ۱۳۹۶ (۱۲ ژانویه ۲۰۱۸) به اکران در بیاید.

تریلر فیلم The Polka King (شاه پولکا)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *