بیاتومگ – شبکه سینمامکس اولین تریلر رسمی برای فصل ۵ سریال Strike Back (حمله متقابل) منتشر شده است. فصل ۵ سریال حمله متقابل، تیمی جدید را در مواجه شدن با تهدید ها و دشمنان جدید به تصویر می کشد و با بازی وارن براون (Luther, The Dark Knight Rises) در نقش مک آلیستر یا مک، دنیل مک فرسون (Infini) در نقش ساموئل وایات، رکسان مک کی (Game of Thrones, Crossfire) در نقش ناتالی رینولدز و الین سومارواتا (Burning Man) در نقش گریس نوین می باشد.

دیگر بازیگران فصل ۵ سریال حمله ی متقابل شامل نینا سوسانیا (David Brent: Life on the Road, Love Actually) در نقش ادینا دوناون، کاترین کلی (The Night Manager, Happy Valley) در نقش جین لوری و تروِر اوِر (Death of a Farmer, Troy) در نقش مورگان ایوس می باشند.

برنامه بخش که انکار و منحل شده بود، به دنبال فرار از زندان وحشیانه ای دوباره برگردانده می شوند تا به جستجوی تروریستی بدنام بپردازند. این وظیفه که همراه با اطلاعات نظامی و عملیات های پرخطر می باشد، تیم احیا شده تعقیبی مرگبار را شروع می کنند که منجر به کشف یک شبکه گسترده از فعالیت های مجرمانه به هم پیوسته می شود. همانطور که تیم در سراسر خاورمیانه و اروپا سفر می کند، آنها به توطئه ای مرگبار پی می برند که تهدید به درهم شکستن همه آنها می کند و چهره جنگ های مدرن را برای همیشه تغییر می دهد. پخش این سریال قرار است از تاریخ شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶ (۲ فوریه ۲۰۱۸) شروع خواهد شد.

تریلر فصل ۵ سریال Strike Back (حمله متقابل)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

پوستر فصل ۵ سریال Strike Back (حمله متقابل)

فصل 5 سریال Strike Back (حمله متقابل)
فصل ۵ سریال Strike Back (حمله متقابل)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *