بیاتومگ – با باکس آفیس ۲۳ آذر ماه همراه با ما باشید. انیمیشن Coco (کوکو) توانست با فروش ۲۳ میلیون دلاری خود در این هفته، برای سومین هفته متوالی صدرنشین جدول باکس آفیس باشد. فروش این انیمیشن نسبت به هفته گذشته حدود ۳۱ درصد افت داشته است. این انیمیشن تاکنون به فروش ۱۴۰ میلیون دلاری در داخل آمریکا و فروش ۲۶۳ میلیون دلاری در خارج از آمریکا دست یافته است که فروش جهانی اش را پس از سه هفته اکران به مبلغ ۴۰۳ میلیون دلار می رساند.

در جایگاه دوم نیز فیلم Justice League (لیگ عدالت) قرار دارد. این فیلم که چهارمین هفته از شروع اکرانش را سپری می کند، برای سه هفته متوالی است که در جایگاه دوم جدول باکس آفیس جای می گیرد. این فیلم این هفته با افت فروش ۴۰ درصدی رو به رو شده است. این فیلم با احتساب فروش ۱۲ میلیون دلاری اش در این هفته، تاکنون ۲۱۵ میلیون دلار در داخل آمریکا و ۴۰۹ میلیون دلار در خارج از آمریکا فروش داشته است. فروش جهانی فیلم تاکنون به بیش از ۶۲۵ میلیون دلار رسیده است.

فیلم Wonder (شگفت) نیز همانند هفته گذشته در جایگاه سوم جدول باکس آفیس جای گرفته است. این فیلم با وجود افت فروش ۲۶ درصدی نسبت به هفته گذشته، موفق به فروش ۱۲ میلیون دلاری شده است که فروش داخل آمریکای آن را به ۱۰۳ میلیون دلار می رساند. این فیلم در فروش خارج از آمریکا به فروش ۲۹ میلیون دلاری دست یافته است. با این احتساب، این فیلم به صورت جهانی فروش ۱۳۲ میلیون دلاری را تجربه کرده است.

فیلم The Disaster Artist (هنرمند فاجعه) که هفته گذشته در رده ۱۲ ام جدول باکس آفیس قرار داشت، این هفته توانست به لطف افزایش فروش ۴۴۴ درصدی اش، تا رده ۴ ام جدول باکس آفیس بالا بیاید. فیلم هنرمند فاجعه این هفته موفق به فروش ۸ میلیون دلاری شده است که فروش داخل آمریکای آن را به بیش از ۱۰ میلیون دلار می رساند. این فیلم در خارج از آمریکا نیز فروش ناچیز ۲ میلیون دلار را بدست آورده است که در نهایت، فروش جهانی اش را به مبلغ ۱۲ میلیون دلار می رساند.

در رده ۱۰ ام جدول باکس آفیس نیز فیلم Just Getting Started (تازه دارد شروع می شود) قرار دارد. این فیلم که اولین هفته از اکران خود را سپری می کند، فروش ۴ میلیون دلاری را تجربه کرده است. این فیلم اکشن کمدی که با بازی مورگان فریمن، رنه روسو و تامی لی جونز می باشد، با بودجه ۱۲ میلیون دلاری ساخته شده و فروش آن محدود به داخل آمریکا است.

هفته آینده انیمیشن Ferdinand (فردیناند) و فیلم علمی-تخیلی فانتزی Star Wars: The Last Jedi (جنگ ستارگان: آخرین جدای) به اکران در خواهند آمد و مطمئنا هشتمین فیلم جنگ ستارگان به صدر جدول دست خواهد یافت.

جدول باکس آفیس

رتبهفیلمفروش هفتهفروش کلبودجهتعداد هفته
۱Coco۲۳۱۴۰-۳
۲Justice League۱۲۲۱۵۳۰۰۴
۳Wonder۱۲۱۰۳-۴
۴The Disaster Artist۸۱۰-۲
۵Thor: Ragnarok۸۳۰۳۱۸۰۶
۶Daddy's Home 2۷۹۲۶۹۵
۷Murder on the Orient Express۷۹۴۵۵۵
۸Lady Bird۵۲۳-۶
۹The Star۴۳۳۲۰۴
۱۰Just Getting Started۴۴۲۲۱
  • فروش ها به میلیون دلار می باشد.
  • جدول به صورت هفتگی (از پنج شنبه تا پنج شنبه) محاسبه می شود.
  • فروش ها تنها مربوط به فروش داخل آمریکا می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *