خانه آخرین خبرها سریال Z Nation برای فصل ۵ تمدید شد

سریال Z Nation برای فصل ۵ تمدید شد

۰
سریال Z Nation

بیاتومگ – شبکه سایفای سریال Z Nation را برای پنجمین فصل تمدید کرده است. از زمانی که پخش سریال The Walking Dead (مردگان متحرک) در سال ۲۰۱۰ و در شب هالووین آغاز شد، زامبی ها بر روی چشم انداز ژانر ترسناک حکمفرما شده اند.

اما در نوشته های ادبی همچون رمان Apocalypse Cow نوشته مایکل لوگان و سری رمان های Ex-Heroes نوشته پیتر کلاینز یا بر روی پرده های سینما همچون فیلم سینمایی World War Z (جنگ جهانی زد) و فیلم Warm Bodies (بدن های گرم)، مرده های متحرک هرگز نتوانستند در روال فرهنگ عمومی جایی پیدا کنند.

سریال Z Nation یکی از متعدد سریال های با موضوع زامبی می باشد که راه خود را به دنیای سریال باز کرده است و امیدوار است که تحسین و توجه ای همانند سریال مردگان متحرک را جذب کند. این سریال به تازگی فصل چهارم خود را به پایان رسانده است.

مدیر کمپانی سازنده این سریال در شبکه اجتماعی توییتر به طور رسمی تایید کرده است که سریال Z Nation برای فصل پنجم تمدید شده است. هرچند، جزییات بیشتری در مورد اینکه طرفداران برای فصل آینده چه چیزی می توانند انتظار داشته باشند، مشخص نشده است. با اینکه هنوز تاریخی دقیقی برای پخش آن اعلام نشده ولی تایید شده که فصل پنجم سریال قرار است در سال ۲۰۱۸ پخش شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *