بیاتومگ – هیلی استاینفلد اظهار داشته که خیلی دوست دارد نقش باربارا گوردون را در فیلم Batgirl (بتگرل) محصول کمپانی برادران وارنر و دی سی را به تصویر بکشد. جاس ویدیون که فیلم های Avengers (انتقام جویان)، سریال Buffy the Vampire Slayer (بافی قاتل خون آشام) و سریال Firefly (کرم شبتاب)  را کارنامه خود دارد، نویسندگی، کارگردانی و تولید فیلم بتگرل را بر عهده دارد.

ویدون فیلم انتقام جویان و انتقام جویان: عصر اولتران را برای استودیو مارول کارگردانی کرده است و توانست رقم ۳ میلیارد دلار را برای این کمپانی از فروش این دو به ارمغان بیاورد. او همچنین یکی از دست اندرکاران سریال Agents of S.H.I.E.L.D (ماموران شیلد) می باشد که از شبکه ای بی سی پخش می شود. حال او نیز وارد رقابت در دنیای ابرقهرمانی شده و اعلام کرده است که فیلم بتگرل او بخشی از دنیای گسترده دی سی خواهد بود که شامل فیلم های واندر وومن، آکوامن، لیگ عدالت و فیلم مستقل بتمن و همچنین فیلم زن محور دیگر دی سی به نام Gotham City Sirens (افسونگران شهر گاتهام) به کارگردانی دیوید آیر می باشد.

فیلم Batgirl (بتگرل)
فیلم Batgirl (بتگرل)

هیلی استاینفلد که در حال تبلیغ برای فیلم جدیدش یعنی فیلم Pitch Perfect 3 (گام کامل ۳) بود، در مصاحبه ای از وی سوال شد که آیا به این نقش علاقه مند است. او در پاسخ به این سوال اظهار داشت:

“بله، صدرصد. مطمئنا بازی در این فیلم در لیست من قرار دارد.”

با این حال، زمانی که از وی سوال شد او دوست دارد نقش کدام ابرقهرمان را بازی کند، وی اندکی فروتنی به خرج داد ولی اظهار کرد که دوست دارد تا نقش خود بتگرل را در این فیلم به تصویر بکشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *