خانه آخرین خبرها سریال Love (عشق) برای فصل ۳ تمدید شد

سریال Love (عشق) برای فصل ۳ تمدید شد

۰
فصل 2 سریال Love (عشق)

بیاتومگ – کمپانی نتفلیکس به طور رسمی سریال Love (عشق) را برای فصل سوم تمدید کرده و اظهار داشته که این سریال کمدی عاشقانه با سومین فصل خود به پایان خواهد رسید. علاوه بر این خبر، نتفلیکس تاریخ پخش این فصل را نیز اعلام کرده است.

سریال عشق یک پسر خوب به نام گاس (پاول پراست) و بچه بی پروایی به نام میکی (جیلیان جیکوب) را دنبال می کند که در حال عبور از نشاط، تحقیر صمیمیت، عشق، تعهد و چیز های دیگری می باشند. در فصل ۲ سریال، میکی و گاس با تعهد رو به رو می شوند، و تمام این چیزها از قصد و کوشش آنها برای آوردن نظم به زندگی پر هرج و مرج خودشان نشأت می گیرد.

فصل ۲ سریال Love

جاد آپاتو، لسلی آفرین و پاول راست، خالقین پشت سریال عشق می باشند. گزارش شده که نتفلیکس سریال عشق را با فصل سوم به پایان خواهد رساند. سریال عشق قرار است در تاریخ جمعه ۱۸ اسفند ۱۳۹۶ (۹ مارس ۲۰۱۸) بر روی سرویس آنلاین نتفلیکس عرضه شود. فصل اول سریال ۱۰ قسمت و فصل دوم ۱۲ قسمت داشت، با این وجود، هنوز مشخص نیست که فصل سوم سریال دارای چند قسمت می باشد.

جاد آپاتو در مورد تمدید سریال اظهار داشته است:

“من برای سومین فصل سریال عشق بسیار هیجان زده ام. فکر می کنم که این فصل، شیرین ترین و سرگرم کننده ترین فصل سریال باشد و داستان آن را به شیوه ای زیبا به پایان برساند.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *