خانه آخرین خبرها تاریخ اکران چند فیلم از کمپانی پارامونت اعلام شد

تاریخ اکران چند فیلم از کمپانی پارامونت اعلام شد

۰
فیلم جدید G.I. Joe (جی آی جو)

بیاتومگ – کمپانی پارامونت پیکچرز تاریخ اکران فیلم های Micronauts (مایکروناتس)، فیلم جدید G.I. Joe (جی آی جو) و Dungeons & Dragons (سیاه چال ها و اژدهایان) را اعلام کرده است. ماه گذشته، کمپانی پارامونت قراردادی تازه با کمپانی هازبرو برای تولید و توزیع چندین فیلم بلاک باستری بر اساس بازی و اسباب بازی های تولید شده توسط این کمپانی به امضا رساند. با توجه به اینکه سری فیلم های Transformers (تبدیل شوندگان) ساخته مایکل بی همچنان پرفروش ترین سری فیلم های کمپانی پارامونت می باشد، و کمپانی هازبرو نیز برند های نمادین زیادی دارد، کاملا منطقی است که این دو کمپانی می خواهند همکاری خود را گسترده تر کنند.

در حال حاضر کمپانی پارامونت با همکاری هازبرو با کار بر روی فیلم نسخه فرعی تبدیل شوندگان یعنی فیلم Bumblebee: The Movie (فیلم بامبلبی) به کارگردانی تراویس نایت و فیلم بدون عنوان تبدیل شوندگان ۶ سعی در گسترده کردن دنیای فیلم های تبدیل شوندگان دارد. علاوه بر این، بازیگر جو منگنیلو فیلم خودش یعنی سیاه چال ها و اژدهایان را با همکاری کمپانی برادران وارنر نویسندگی می کند. با این حال، به نظر می رسد که قرارداد جدید بین پارامونت و هازبرو امکان دارد کمپانی برادران وارنر را از این فیلم بیرون بیاندازد، مگر اینکه این دو همانند فیلم Interstellar (میان ستاره ای) ساخته کریستوفر نولان تصمیم بگیرند به همکاری خود ادامه بدهند. در نهایت فیلم مایکروناتس قرار است به دنیای مشترک پارامونت و هازبرو جان ببخشد.

فیلم جدید G.I. Joe (جی آی جو)
فیلم جدید G.I. Joe (جی آی جو)

کمپانی پارامونت به تازگی تاریخ اکران متعددی را برای فیلم های جدیدشان با همکاری هازبرو اعلام کرده اند. بر طبق آن، فیلم جدید جی آی جو در تاریخ ۸ فروردین ۱۳۹۹ (۲۷ مارس ۲۰۲۰)، فیلم مایکروناتس در تاریخ ۲۵ مهر ۱۳۹۹ (۱۶ اکتبر ۲۰۲۰)، فیلم سیاه چال ها و اژدهایان در تاریخ ۲ مرداد ۱۳۹۹ (۲۳ جولای ۲۰۲۰) و فیلم بدون عنوان دیگری در تاریخ ۹ مهر ۱۴۰۰ (۱ اکتبر ۲۰۲۱) به اکران در خواهند آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *