بیاتومگ – اولین تریلر کامل و رسمی برای فیلم Ocean’s Eight (هشت یار اوشن) که فیلمی دزدی با کاراکترهای زن و نسخه فرعی فیلم سه‎گانه بسیار موفق Ocean’s ساخته استیون سودربرگ می باشد، منتشر شده است که در آن، به معرفی شخصیت های اصلی فیلم پرداخته می شود. این تریلر را در زیر می توانید با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید.

فیلم سه‌گانه اوشن در فروش جهانی خود به مبلغ ۱.۱ میلیارد دلار دست یافته و حال نیز این برند با کاراکترهای زن کار خود را ادامه خواهد داد. برخلاف فیلم های ابتدایی، سودربرگ در این فیلم کارگردان نمی باشد و فقط تولیدکننده آن است. بازیگران این فیلم شامل ساندرا بولاک در نقش دبی اوشن خواهر دنی اوشن معروف، ریحانا در نقش ناین بال، کیت بلانشت در نقش همکار دبی اوشن به نام لو، ان هتوی در نقش دفنه کلوگر می باشد و میندی کالینگ، سارا پالسون، هلنا بونهام کارتر و اوکوفینا نیز نقش دیگر اعضای تیم را به تصویر می کشند و کارگردانی آن را نیز گری راس (The Hunger Games) برعهده دارد.

مت دیمون که نقش لینوس کالدول را در سری فیلم های ابتدایی اوشن به تصویر می کشید، قرار است در این فیلم نیز نقش خود را در حضوری کوتاه بازآفرینی کند. ریچارد آرمیتاژ (The Hobbit trilogy) نیز در نقشی تازه در این فیلم حضور دارد. فیلم هشت یار اوشن قرار است در تاریخ ۸ ژوئن ۲۰۱۸ (۱۸ خرداد ۱۳۹۷) به اکران در بیاید.

تریلر فیلم Ocean’s Eight (هشت یار اوشن)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *