بیاتومگ – کمپانی دیزنی اولین تریلر رسمی را برای فیلم The Nutcracker and the Four Realms (گردوشکن و چهار قلمرو) منتشر کرده است که در زیر می توانید با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید. این فیلم، اقتباسی اکشن-زنده ای بر اساس داستان گردو شکن می باشد و در آن، بازیگر منکنزی فوی (Interstellar) نقش یک دختر جوان به نام کلارا را بازی می کند که در آستانه کریسمس برای ماجراجویی درگیر با شاهزاده های گردو شکن جسور، پادشاهان موش صحرایی، پری های آبنبات رقاص و چیزهای دیگری راهی می شود.

تریلری برای فیلم گردوشکن و چهار قلمرو تقریبا حدود یک سال قبل از اکران آن منتشر شده است. از آنجا که زمان زیادی تا کریسمس امسال باقی نمانده، احتمال کمپانی دیزنی تصمیم گرفته که الان زمانی مناسبی برای شروع بازاریابی برای فیلم می باشد و در همین راستا، این تریلر را منتشر کرده است.

این فیلم توسط لاسه هالستروم (Chocolat, The Cider House Rules, The Hundred-Foot Journey) کارگردانی می شود و فیلمنامه آن را اشلی پاول قلم زده است. دیگر بازیگران فیلم نیز شامل برنده جایزه اسکار مورگان فریمن در نقش پدر عجیب کلارا به نام دروسمایلر و هلن میلر در نقش مادر گینگر می باشد. کایرا نایتلی نیز نقش یک پری آبنبات را در این فیلم بازی می کند. خلاصه داستان فیلم به این صورت است:

“تمام آنچه که کلارا می خواهد، یک کلید است، کلیدی که جعبه ای را باز خواهد کرد که در آن هدیه ای باارزش از مادر مرحومش قرار گرفته است. یک رشته نخ طلایی در جشن کریسمس سالیانه پدرش در جلوی او ظاهر می شود و او را به سمت بدست آوردن این کلید هدایت می کند و بلافاصله، او از دنیایی عجیب، مرموز و موازی سر در می آورد. در آنجا کلارا با سربازی به نام فیلیپ، یک گروه موش و نایب السلطنه برخورد می کند. این نایب السلطنه بر سه قلمرو به نام های سرزمین برف ها، سرزمین گل ها و سرزمین شیرینی ها حکومت می کند. کلارا و فیلیپ برای پیدا کردن کلید و برگرداندن توازن به دنیا باید با شجاعت با چهارمین قلمرو رو به رو شوند، قلمرویی که خانه مادر گینگر ستمگر می باشد.”

این فیلم قرار است در تاریخ ۱۱ آبان ۱۳۹۷ (۲ نوامبر ۲۰۱۸) به اکران در بیاید.

تریلر فیلم The Nutcracker and the Four Realms (گردوشکن و چهار قلمرو)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *