خانه آخرین خبرها ارین موریارتی به سریال The Boys (پسران) پیوست

ارین موریارتی به سریال The Boys (پسران) پیوست

۰
ارین موریارتی

بیاتومگ – کمپانی آمازون اولین خبر در مورد توسعه سریال The Boys (پسران) را اعلام کرده و بر طبق آن، ارین موریارتی قرار است نقش استارلایت را در این سریال به تصویر بکشد. ارین موریارتی برای بازی در فصل اول سریال Jessica Jones (جسیکا جونز) شناخته می شود.

در سال ۲۰۰۸، گارت انیس و داریک رابرتسون به عنوان پاسخی به ژانر ابرقهرمانی مدرن، سری کمیک های خودشان به نام پسران را آغاز نمودند. این کمیک که در دنیایی قرار دارد که در آن، افراد دارای قدرت درگیر منجلاب شهرت و مشاجره می شوند و قهرمانان داستان نیز گروهی ویژه با پشتیبانی دولتی هستند که برای بررسی ابرقهرمانان و تحت نظر قرار دادن آنها طراحی شده اند.

سریال The Boys (پسران)
سریال The Boys (پسران)

تقریبا بلافاصله پس از شروع به کار این کمیک، ساخت فیلمی سینمایی از روی کمیک های پسران مد نظر قرار گرفت. از آن زمان، این اقتباس سینمایی به ساخت سریالی توسط ست روگن و اوان گلدبرگ برای پخش در شبکه سینمامکس در سال گذشته تغییر یافت. این قرارداد از هم پاشید ولی موفقیت این تیم در سریال Preacher (واعظ) شبکه ای ام سی، ظاهرا به آنها برای پیدا کردن شبکه ای برای سریال پسران کمک کرده است. در اوایل پاییز امسال، کمپانی آمازون ساخت قسمتی آزمایشی از این سریال را سفارش دادند و حال به نظر می رسد که آنها از این داستان خوششان آمده است.

کاراکتری که ارین موریارتی در سریال پسران به تصویر می کشد، در کتاب های کمیک، یک زن جوان است که قادر به پرواز کردن، پرتاب کردن نور و شنوایی بسیار بالا می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *