خانه آخرین خبرها تولید فیلم Cowboy Ninja Viking (کابوی نینجا وایکینگ) از سال ۲۰۱۸ آغاز می شود

تولید فیلم Cowboy Ninja Viking (کابوی نینجا وایکینگ) از سال ۲۰۱۸ آغاز می شود

۰
فیلم Cowboy Ninja Viking (کابوی نینجا وایکینگ)

بیاتومگ – فیلمبرداری اقتباس سینمایی فیلم Cowboy Ninja Viking (کابوی نینجا وایکینگ) با بازی کریس پرت قرار است در ماه ژوئن سال ۲۰۱۸ در ونکوور بریتیش کلمبیا آغاز شود.

کمپانی یونیورسال هنوز کارگردانی را برای این پروژه انتخاب نکرده است. کریس پرت در سال ۲۰۱۴ به این پروژه پیوست و از آن زمان نیز، وی تنها بازیگر اعلام شده آن می باشد. زمانی که این فیلم هنوز متعلق به کمپانی دیزنی بود، نویسندگان فیلم Deadpool (ددپول) یعنی رت ریس و پاول ورنیک فیلمنامه آن را قلم زده بودند. در حال حاضر نیز کریگ مازین (The Hangover Part III) در حال نوشتن بازنویسی فیلمنامه است.

فیلم Guardians of the Galaxy (نگهبانان کهکشان)
فیلم Guardians of the Galaxy (نگهبانان کهکشان)

کمیک ابتدایی کابوی نینجا وایکینگ نوشته ای جی لیبرمن و رایلی رزمو برای اولین بار توسط کمپانی ایمیج کمیکز در سال ۲۰۰۸ انتشار یافت. داستان حول فردی به نام دانکان می باشد، یک قاتل با سه هویت: یک کابو، یک نینجا و یک وایکینگ. زمانی او توسط یک آژانس مشکوک دولتی استخدام شده بود و حالا نیز مشغول از پا در آوردن همکاران سابق خود به نام تریپلتز می باشد.

با این حال، تولید این فیلم در حال سرعت گرفتن است و به نظر می رسد که کمپانی یونیورسال آماده مشخص کردن کارگردان آن می باشد. زمانی کمپانی یونیورسال می خواست که دیوید لیچ و چاد استاهلسکی سکان دار این فیلم باشند ولی آنها موافقت نکردند. این فیلم قرار است در تاریخ ۷ تیر ۱۳۹۸ (۲۸ ژوئن ۲۰۱۹) به اکران در بیاید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *