بیاتومگ – اولین تریلر رسمی برای فیلم بسیار مورد انتظار فیلم Sicario 2: Soldado (سیکاریو ۲: سولدادو) منتشر شده است که در زیر می توانید آن را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید. فیلم اصلی سیکاریو که در سال ۲۰۱۵ به اکران در آمد، یک مامور اف بی آی با بازی امیلی بلانت را دنبال می کند که توسط سازمان مرموزی برای ماموریتی در مکزیک به خدمت گرفته می شود.

فیلم سیکاریو در نهایت به یکی از مورد تحسین ترین فیلم های هیجان انگیز سال ۲۰۱۵ تبدیل شد و همراه با بازی بسیار عالی، کشش جذاب و کارگردانی قوی از دنیس ویلنو (Arrival) بود. به نظر نمی رسید که سازنده های فیلم اول قصدی برای ادامه دادن داستان داشته بودند، ولی موفقیت شگفت انگیز آن سبب ایجاد اشتیاق برای ساخت دنباله آن شد. کاراکتر امیلی بلانت در فیلم سولدادو حضور نخواهد داشت، پس این فیلم بر روی مامورهای سازمان سیا با بازی جاش برولین و بنیسیو دل تورو در ماموریت خطرناک تازه ای تمرکز خواهد کرد که در آن، آنها با قوانین خودشان عملیات را انجام می دهند.

با اولین تریلر منتشر شده شاهد هستیم که فیلم سولدادو بسیار بزرگتر از فیلم اولیه می باشد. متاسفانه، دنیس ویلنو مشغول کارگردانی فیلم Blade Runner 2049 (بلید رانر ۲۰۴۹) بود و به همین دلیل، سکان دار کارگردانی فیلم سولدادو، استفانو سولیما می باشد. این فیلم در تاریخ ۸ تیر ۱۳۹۷ (۲۸ ژوئن ۲۰۱۸) اکران خواهد شد.

تریلر فیلم Sicario 2: Soldado (سیکاریو ۲: سولدادو)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *