سریال Silicon Valley (دره سیلیکون)

بیاتومگ – بازیگر سابق سریال Silicon Valley (دره سیلیکون) یعنی تی جی میلر به شدت اتهامات آزار و اذیت جنسی علیه اش توسط یک زن را رد کرده است. بنا بر گزارش ها، این اتهامات مربوط به سال ۲۰۰۱ می باشد، زمانی که تی جی میلر و خانم مذکور در کالج به سر می برده اند. همین خبر سبب شده بود تا شبکه کمدی سنترال برنامه The Gorburger Show با حضور میلر را کنسل کند.

تی جی میلر در سال های اخیر رشد زیادی در عرصه بازیگری داشته است. میلر پس از اینکه نام و آوازه ای برای خود به عنوان یک استندآپ کمدین و بازیگر مکمل در فیلم هایی همچون Cloverfield (کلاورفیلد) دست و پا کرد، در سریال دره سیلیکون به نقش آفرینی پرداخت. او در ادامه در فیلم هایی همچون Deadpool (ددپول) و The Emoji Movie (فیلم شکلک) بازی کرد. وی در فصل چهارم سریال دره سیلیکون از آن خارج شد و با این وجود، توانست همچنان به پیشرفت و صعود خود ادامه دهد.

فیلم Deadpool (ددپول)
فیلم Deadpool (ددپول)

هرچند، به نظر می رسد این پیشرفت رو به پایان است. در یک گزارش که دارای منابع معتبری بوده، زن مدعی که خواسته نامش فاش نشود، ادعا کرد که در زمانی که این دو در سال ۲۰۰۱ در دانشگاه جورج واشنگتن بودند، برخورد جنسی بین شان به وجود آمده و میلر به او مشت زده و گلویش را فشرده و همچنین با بطری آبجو او را تهدید کرده است.

میلر و همسرش با ارائه بیانیه ای، به شدت این اتهامات را رد کردند و اظهار داشتند که این زن، انگیزه های پنهانی دارد که می خواهد حرفه بازیگری میلر را تخریب کند. با این وجود، شبکه کمدی سنترال با کنسل کردن برنامه عروسکی میلر، به آرامی در حال پایان دادن به رابطه خود با وی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *