خانه آخرین خبرها عنوان و خلاصه داستان فیلم Jungle Book 2018 (کتاب جنگل) مشخص شد

عنوان و خلاصه داستان فیلم Jungle Book 2018 (کتاب جنگل) مشخص شد

۰
فیلم Jungle Book (کتاب جنگل)

بیاتومگ – اقتباس سینمایی جدید از داستان Jungle Book (کتاب جنگل) به کارگردانی اندی سرکیس در حال انجام دادن تغییرات اساسی می باشد. در همین راستا، نام فیلم به Mowgli (موگلی) تغییر یافته و خلاصه داستان تازه ای برای آن منتشر شده است. این پروژه در ابتدا برای متفاوت بودن نسبت به فیلم کتاب جنگل سال ۲۰۱۶ با عنوان Jungle Book: Origins (کتاب جنگل: خاستگاه ها) نامیده می شد ولی حالا عنوان تازه ای به خود گرفته است.

خبر ساخت فیلم کتاب جنگل توسط اندی سرکیس با ساخت اکشن زنده ای بر اساس انیمیشن کتاب جنگل توسط کمپانی دیزنی همزمان شد. کتاب جنگل سال ۲۰۱۶ که توسط جان فاورو کارگردانی شد، بازخوردهای بسیار خوبی دریافت کرد و از لحاظ انتقادی و مالی نیز خوب عمل کرد. این فیلم به یکی از پرسودترین فیلم های کمپانی دیزنی در سال ۲۰۱۶ تبدیل شد. موفقیت این فیلم سبب شد تا شک و تردیدهایی برای نسخه اندی سرکیس از این داستان ایجاد شود.

فیلم Jungle Book (کتاب جنگل)
فیلم Jungle Book (کتاب جنگل)

با این حال، ظاهرا کمپانی برادران وارنر در حال پیش بردن فیلم کتاب جنگل اندی سرکیس می باشد. سازنده ها با تغییر عنوان فیلم سعی دارند تا از دیگر نسخه های قبلی داستان فاصله بگیرند ولی با این وجود، خلاصه داستان منتشر شده برای آن، همچنان مشابه قبل است.

خلاصه داستان فیلم موگلی به شرح زیر است:

“داستان فیلم موگلی، ترتیب بچه انسانی به نام موگلی (روهان چند) توسط یک گله گرگ در جنگل های هند را دنبال می کند. همانطور که او قوانین اغلب خشن جنگل را تحت سرپرسی خرسی به نام بالو (اندی سرکیس) و پلنگ سیاهی به نام باگیرا (کریستین بیل) می آموزد، او توسط حیوانات جنگل به عنوان یکی از خودشان مورد پذیرش قرار می گیرد. همه او را پذیرفتند به جز یکی، ببر ترسناکی به نام شیرخان (بندیکت کمبربچ). ولی همانطور که موگلی با ریشه های انسانی خودش مواجه می شود، ممکن است خطرات بزرگتری در جنگل کمین کرده باشند. دیگر کاراکترهای حیوانی داستان نیز شامل ماری به نام کا (کیت بلانشت)، رهبر گله گرگ ها به نام آکیلا (پیتر مولان)، کفتار لاشخوری به نام تابکی (تام هولندر)، گرگ ماده ای به نام نیشا (نائومی هریس) که موگلی را به عنوان یکی از توله هایش قبول کرده، همسر نیشا به نام ویهان (ادی مارسن) و برادر گرگ موگلی (جک رینور) می باشد.”

فیلم موگلی قرار است در تاریخ ۲۷ مهر ۱۳۹۷ (۱۹ اکتبر ۲۰۱۸) به اکران در بیاید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *