خانه آخرین خبرها سریال Van Helsing (ون هلسینگ) برای فصل ۳ تمدید شد

سریال Van Helsing (ون هلسینگ) برای فصل ۳ تمدید شد

۰
سریال Van Helsing (ون هلسینگ)

بیاتومگ – سریال خون آشامی و پسا آخرالزمانی Van Helsing (ون هلسینگ) توسط شبکه سایفای برای فصل سوم تمدید شد. این خبر سه هفته قبل از به پایان رسیدن فصل دوم سریال اعلام شده است. این سریال با بازی کلی اورتون در نقش زنی به نام ونسا ون هلسینگ است که با توانایی بی نظیرش، قادر به تبدیل کردن خون آشام ها به انسان می باشد.

این سریال بر اساس مجموعه رمان هایی به نام هلسینگ نوشته نیل لابوت می باشد و اولین فصل از آن با ۱۳ قسمت در سال ۲۰۱۶ پخش شد. پس از پخش اولین فصل از سریال، شبکه سایفای تصمیم گرفت تا آن را برای فصل دوم تمدید کند که این فصل نیز در اکتبر امسال پخش شد.

سریال Van Helsing (ون هلسینگ)
سریال Van Helsing (ون هلسینگ)

داستان سریال، سفر ونسا پس از بیدار شدنش از یک کمای سه ساله را دنبال می کند. در سریال بیننده ها ونسا و گروهی از انسان ها را مشاهده می کنند که در تلاش اند تا در جنگ علیه خون آشام ها پیروز شوند. از آنجا که قدرت منحصر به فرد ونسا او را به یک ابزار مهم در نبرد میان انسان ها و خون آشام ها تبدیل می کند، این کاراکتر اغلب توسط دو طرف این نبرد که به دنبال استفاده از او به عنوان یک سلاح می باشند، مورد استثمار قرار می گیرد.

همانند فصل قبلی، فصل سوم سریال ون هلسینگ نیز شامل ۱۳ قسمت خواهد بود. انتظار می رود که فصل سوم سریال در سال ۲۰۱۸ پخش شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *