بیاتومگ – یکی از کارگردانان سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) یعنی آلن تیلور تایید کرده است که در قسمت ۶ فصل ۷ سریال با عنوان Beyond The Wall (آنسوی دیوار) بنجامین استارک مرده است. این قسمت که یکی از بهترین قسمت های فصل بود، جان اسنو و گروهش را دنبال می کرد که به آنسوی دیوار رفتند تا با زنده گرفتن یک زامبی و آوردنش به وستروس، ثابت کنند که تهدید وایت واکرها و شاه شب جدی می باشد.

سریال بازی تاج و تخت یکی از سریال های نادری است که موفق شد در هر فصل به تعداد بیننده خود بیفزاید. تقریبا هر قسمت از فصل هفتم سریال نسبت به قسمت قبلی اش دارای بیننده بیشتری بود و این پیشرفت نیز همراه با ستایش و تحسین منتقدان بود. این سریال علاوه بر این، در مراسم های امسال به خصوص مراسم گلدن گلوب نامزد دریافت جایزه شده است. و به نظر می رسد که فصل هشتم سریال سعی دارد تا از همه لحاظ بالاتر از فصل های قبلی قرار بگیرد.

سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت)
سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت)

قسمت ۶ فصل ۷ سریال همراه با بازگشت پیروزمندانه و مختصر بنجامین استارک نیز بود. در اولین فصل سریال دیدیم که این مرد مرموز راهی شمال دیوار شد و تا فصل ششم هیچ خبری از آن نبود. در فصل ششم، او را در حال کمک به برادر زاده اش یعنی برن دیدیم. با این وجود، او بار دیگر برای نجات یکی دیگر از برادرزاده هایش یعنی جان اسنو در فصل هفتم سریال بازگشت. اگرچه او توانست جان اسنو را سوار بر اسبش کند و او را راهی جنوب کند ولی خودش با یک ارتش از وایت واکرها رو به رو شد.

فردی که کارگردان قسمت ۶ فصل ۷ سریال بازی تاج و تخت بوده یعنی الن تیلور، تایید کرده که بنجامین استارک در این صحنه کشته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *