بیاتومگ – تریلری برای فیلم Gringo (بیگانه) توسط کمپانی آمازون منتشر شده است که در زیر می توانید با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید. در این تریلر شاهد هستیم که دیوید اویلوو نقش یک دست نشانده بی چاره سازمانی را بازی می کند که توسط اعضای عصبانی کارتل دزدیده می شود. دیگر بازیگران این فیلم نیز شامل شارلیز ترون، جوئل اجرتون، شارلتو کوپلی، آماندا سیفرید و تندی نیوتون می باشد.

دیوید اویلوو نقش تاجری به نام هارولد را بازی می کند که در تنگنای مالی شدیدی قرار دارد و برای سفری سیاحتی/بازرگانی به مکزیک می رود. ولی هارولد نمی داند که روسای مشکوکش در کمپانی دارو (ترون و اجرتون) معامله ای از طرف خودشان با کارتل انجام داده اند. وقتی که یک سردسته کارتل عصبانی، هارولد را می دزد، کمپانی اش یک مزدور (کوپلی) را می فرستد تا او را بازگردانند.

استودیو آمازون تریلری برای فیلم بیگانه (گرینگو کلمه ای اسپانیایی است که به معنای بیگانه سفید پوست می باشد) منتشر کرده است. نش اجرتون (Mr. Inbetween) کارگردانی این فیلم کمدی-اکشن را بر عهده دارد و فیلمنامه آن را نیز آنتونی تمباکیز (Jane Got a Gun) و متیو استون (Intolerable Cruelty) قلم زده اند. این فیلم قرار است در تاریخ ۱۸ اسفند ۱۳۹۶ (۹ مارس ۲۰۱۸) به اکران در بیاید.

تریلر فیلم Gringo (بیگانه)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *