خانه آخرین خبرها سریال Dark (تاریک) برای فصل ۲ تمدید شد

سریال Dark (تاریک) برای فصل ۲ تمدید شد

۰
سریال Dark (تاریک)

بیاتومگ – کمپانی نتفلیکس اولین سریال آلمانی زبان خود یعنی سریال Dark (تاریک) را برای فصل دوم تمدید کرده است. فصل اول این سریال توانست تعداد بیننده زیادی را جذب کند و مورد تحسین منتقدان واقع شود.

فصل اول این سریال با بازی بازیگران تقریبا ناشناخته آلمانی و در ده قسمت می باشد و داستان یک بچه را دنبال می کند که با گمشدنش، چهار خانواده را در جستجویی دیوانه وار برای پیدا کردنش قرار می دهد. این جستجو برای پیدا کردن مقصری می باشد که گناهان و رازهای یک شهر کوچک را بر ملا کرده است.

سریال Dark (تاریک)
سریال Dark (تاریک)

همانند سریال Stranger Things (چیزهای عجیب و غریب)، سریال تاریک نیز عناصر ژانرهای علمی-تخیلی، ترسناک و درام را برای ساخت داستانی پیچیده ترکیب می کند. داستان سریال در شهری آلمانی به نام ویندن و در دهه ۸۰ میلادی اتفاق می افتد.

گزارش شده که نتفلیکس سریال تاریک را به طور رسمی برای فصل دوم تمدید کرده است. اگرچه کمپانی نتفلیکس هنوز آمار دقیقی از بیننده های سریال های خود را ارائه نمی دهد ولی اظهار کرده که سریال تاریک یکی از پربیننده ترین سریال های غیر انگلیسی زبان این کمپانی بوده است. علاوه بر بیننده ها، منتقدان نیز نظرات بسیار مثبت و خوبی نسبت به این سریال داشته اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *