خانه آخرین خبرها فیلم Bright 2 (درخشان ۲) ساخته می شود

فیلم Bright 2 (درخشان ۲) ساخته می شود

۰

بیاتومگ – کمپانی نتفلیکس در حال حاضر دستور ساخت فیلم Bright 2 (درخشان ۲) که دنباله فیلم فانتزی پلیسی Bright (درخشان) با بازی ویل اسمیت و جوئل اجرتون می باشد را داده است. لازم به ذکر است که هنوز فیلم درخشان بر روی نتفلیکس ارائه نشده و قرار است در تاریخ ۲۲ دسامبر ۲۰۱۷ (۱ دی ۱۳۹۶) پخش شود.

فیلم درخشان توسط کارگردان فیلم Suicide Squad (جوخه ی انتحار) یعنی دیوید آیر کارگردانی می شود. در فیلم دیوید آیر علاوه بر ستاره جوخه انتحار یعنی ویل اسمیت بازیگرانی چون جوئل اجرتون (The Gift و Exodus: Gods and Kings) و نومی راپاس (The Girl with the Dragon Tattoo و Prometheus) حضور دارند.

اتفاقات فیلم در زمانی می افتد که انسان ها، اورک ها، الف ها و پری ها همه در یک مجموعه زندگی می کنند و فیلم به دو پلیس کاملا متفاوت می پردازد. یکی از آنها وارد (ویل اسمیت) یک انسان است و دیگری جاکوبی (جوئل اجرتون) که یک اورک می باشد. آنها باید با تمام تفاوت های شخصیتی خود کنار بیایند و برای محافظت از یک الف جوان با یکدیگر کار کنند و هر اشتباهی در این بین می تواند به نابودی همه چیز منجر شود.

قبلا نیز شایعاتی در مورد ساخت دنباله فیلم درخشان منتشر شده بود ولی حالا نتفلیکس این شایعات را تایید کرده است. علاوه بر این، احتمال حضور جانی دپ در دنباله فیلم نیز وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *