بیاتومگ – کمپانی ام جی ام تریلر تازه ای برای سریال Stargate Origins (سرچشمه های دروازه ستارگان) منتشر کرده است که تاریخ پخش آن را نیز مشخص می کند. در زیر می توانید این تریلر را با دو کیفیت متفاوت مشاهده یا دانلود کنید. این سریال پیش درآمدی برای فیلم دروازه ستارگان سال ۱۹۹۴ می باشد.

در ماه سپتامبر امسال، کمپانی ام جی ام سایت تازه ای را به نام Stargate Command راه اندازی کرد که پلتفرم تازه ای برای همه چیزهای مرتبط با دروازه ستارگان می باشد و سریال سرچشمه های دروازه ستارگان نیز قرار است بر روی این سایت پخش شود. این سریال دارای ۱۰ قسمت می باشد و هر قسمت از آن تنها ۱۰ دقیقه می باشد. داستان آن در سال ۱۹۲۸ اتفاق می افتد و بازیگر استرالیایی امیلی گال نقش کاراکتر جوان کاترین لنگفورد را به تصویر می کشد.

کمپانی ام جی ام علاوه بر انتشار تریلر هیجان انگیز تازه ای، تایید کرده که سریال در تاریخ ۲۶ بهمن ۱۳۹۶ (۱۵ فوریه ۲۰۱۸) پخش خواهد شد. داستان سریال به مدتی کوتاه پس از کشف دروازه ستارگان می پردازد. به نظر می رسد که پدر کاترین تنها دروازه ستارگان را کشف نکرده است بلکه او موفق شده تا سیاه چاله را باز کند. در تریلر شاهد حضور کاراکترها در مصر و سیاره بیابانی آبایدوس می باشیم که اشاره بسیار دلپذیری به فیلم دروازه ستارگان سال ۱۹۹۴ دارد.

تریلر سریال Stargate Origins (سرچشمه های دروازه ستارگان)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *