بیاتومگ – پوستری تازه برای انیمیشن The Grinch (گرینچ) محصول کمپانی ایلومینیشن منتشر شده است که در آن، چهره گرینچ در دوره جوانی اش و قبل از اینکه مشغول دزدیدن کریسمس شود، به تصویر کشیده شده است. بندیکت کمبربج صداپیشه کاراکتر گرینچ در این انیمیشن تازه می باشد. این انیمیشن بر اساس کتاب کودکان کلاسیکی به نام How the Grinch Stole Christmas (گرینچ چطور کریسمس را دزدید) نوشته دکتر سیوز محصول سال ۱۹۵۷ می باشد. پیتر کندلاند و یارو چنی و همچنین متیو اوکالاهان کارگردانی این انیمیشن را در دست دارند.

البته کتاب گرینچ چطور کریسمس را دزدید، در سال ۱۹۶۶ برای اولین بار در انیمیشنی ویژه برای تلویزیون مورد اقتباس قرار گرفت. بوریس کارلوف صداپیشه برداشت کلاسیک از کاراکتر گرینچ بوده است. گرینچ یک موجود پلید و کهن است که استعدادی ذاتی در خراب کردن کریسمس برای افراد مهربان و خوش قلب هوویل دارد.

گرچه هنوز یک سال تا اکران انیمیشن گرینچ مانده است ولی کمپانی ایلومینیشن تصمیم گرفته تا پوستری برای آن در آستانه کریسمس منتشر کند. در این پوستر، ما شاهد یک گرینچ بسیار جوان تر و حیرت زده تر هستیم. ولی پوستر اظهار می کند که او بدجنس تر خواهد شد. در زیر می توانید پوستر انیمیشن گرینچ را مشاهده کنید. این انیمیشن در تاریخ ۱۸ آبان ۱۳۹۷ (۹ نوامبر ۲۰۱۸) اکران خواهد شد.

پوستر انیمیشن The Grinch (گرینچ)

انیمیشن The Grinch (گرینچ)
انیمیشن The Grinch (گرینچ)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *