بیاتومگ – کمپانی هولو تریلری کامل و تازه برای فصل ۳ سریال The Path (مسیر) منتشر کرده است. این سریال بخشی از تلاش مدام کمپانی برای قرار دادن برند خود در میان فضای برنامه سازی ابتکاری می باشد. هولو در این راه نیز به موفقیت هایی رسیده است و آنها را مدیون سریال اقتباسی محدود استفان کینگ به نام ۱۱/۲۲/۶۳ و تصمیمش برای جلوگیری از کنسل شدن سریال The Mindy Project می باشد. همچنین این کمپانی سریال اقتباسی درام The Handmaid’s Tale (سرگذشت ندیمه) و کمیک مارولی Runaways (فراری ها) را ساخته و منتشر کرده است.

در طی دو فصل ابتدایی، سریال مسیر صعود کال با بازی هیو دنسی را به تصویر می کشید، چنانچکه او برای آوردن مسیر اصلی میریزیم مبارزه می کرد. در همین حال، سریال با عناصر معنوی همچون جستجوهای بصری به طنازی می پرداخت. در فصل سوم، سریال قرار است به سطح بالاتری حرکت کند. خلاصه داستان فصل سوم سریال مسیر بدین شرح است که

“معجزه ای توسط ادی لین (ارون پاول) بسیار مشهور می شود و میریزیم به طور انفجاری در سراسر جهان رشد پیدا می کند. ادی به عنوان نگهبان جدید نور، مجبور می شود تا با این سوال مواجه شود که آیا او می تواند بدون تبدیل شدن به یک رهبر فرقه، این جنبش را رشد بدهد. کل (هیو دنسی) توسط شیاطینی از گذشته مورد اذیت قرار می گیرد و در راستای شکست دادن آنها باید با آنها رو به رو شود. سارا (میشل موناهان) ایمانش را زیر سوال می برد و در حالی که در خارج از جنبش به دنبال جواب می گردد، ممکن است یکی از تاریک ترین رازهای میریزیم و تنها کسی که می تواند به همه چیز پایان بدهد را کشف کرده باشد.”

پخش فصل سوم مسیر از روز پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ (۱۷ ژانویه ۲۰۱۸) آغاز خواهد شد.

تریلر فصل ۳ سریال The Path (مسیر)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *