تیلور سوییفت و کیتی پری

بیاتومگ – ممکن است که پایان یکی از مشهورترین عداوت سلبریتی ها در هالیوود نزدیک باشد. بر کسی پوشیده نیست که کیتی پری و تیلور سوییفت در سال های اخیر چندان با یکدیگر صمیمی نبوده اند. ولی با این وجود، به نظر می رسد که این دو ستاره بزرگ می توانند گذشته را پشت سر بگذارند و رو به جلو حرکت کنند.

تصاویر و ویدیوهایی منتشر شده که نشان می دهند تیلور سوییفت در حال فیلمبرداری موزیک ویدیو جدید خود می باشد. و بر طبق گفته برخی از طرفداران، یکی از رقاصان پشتیبان حاضر در آنجا بسیار شبیه به کیتی پری بوده است. منبعی اظهار داشته در حالی که تیلور سوییفت و کیتی پری، هر دو در میامی بودند، آرایش و گریم کرده اند. با این وجود، هنوز هیچ کدام از این دو خواننده، این موضوع را تایید نکرده اند.

پیش از آنکه این موضوع را رسما اعلام کنیم، به بررسی سرنخ ها و شواهدی می پردازیم که حاکی از پایان یافتن عداوت چندین ساله کیتی پری و تیلور سوییفت می باشد.

تیلور سوییفت و کیتی پری
تیلور سوییفت و کیتی پری

بر طبق گفته های کیتی پری، این به اصطلاح دشمنی و عداوت بر سر رقاص های پشتیبان به وجود آمده است. در مصاحبه ای، کیتی پری اظهار داشت که سه تا از رقاصانش تور تیلور را ترک کردند تا به تور جهانی او بپیوندند. او گفت:

“من سعی کردم تا در مورد این موضوع برای او توضیح بدهم ولی او با من صحبت نمی کرد.”

ویدیویی منتشر شده که کیتی پری را به عنوان یک رقاص پشتیبان نشان می دهد. آیا این موضوع تصادفی است؟ زمانی که تیلور سوییفت آهنگ و موزیک ویدیو Bad Blood را منتشر کرد، این دشمنی بسیار شدت گرفت. بسیاری از طرفداران نیز بر این باورند که کیتی پری نیز با موزیک ویدیو Swish Swish، به تیلور سوییفت پاسخ داده است. به عبارت دیگر، این دشمنی با موزیک ویدیو رشد کرده و با موزیک ویدیو از بین خواهد رفت.

تیلور سوییفت و کیتی پری
تیلور سوییفت و کیتی پری

تایید شده که تیلور سوییفت در حال فیلمبرداری موزیک ویدیو جدیدش در میامی می باشد. در همین زمان، کیتی پری نیز در میامی حضور داشته است. پری پس از انتشار موزیک ویدیوی جدیدش به نام Hey Hey Hey، در صفحه رسمی اش در اینستاگرام نوشت که در حال آماده شدن برای آخرین برنامه سالش یعنی Witness: The Tour (تور آلبوم شاهد) می باشد.

در اوایل تابستان امسال، تیلور سوییفت اظهار داشته بود:

“من او را بخشیده ام و برای تمام آنچه که انجام داده ام متاسفم و امیدوارم که او نیز چنین باشد. من فکر می کنم که زمان پایان این عداوت فرا رسیده است. ماهی های بزرگتری برای سرخ کردن وجود دارد و مشکلات واقعی تری در جهان وجود دارند.”

شاید این راه تیلور برای فراموش کردن گذشته و بخشش افراد می باشد. علاوه بر این، تصاویری منتشر شده که نشان می دهند خواننده رپ فیوچر بخشی از فیلمبرداری این موزیک ویدیو است. این به معنای آن است که این موزیک ویدیو مربوط به آهنگ End Game است. در این آهنگ، تیلور سوییفت در مورد دشمنان بزرگش و اعتبار زیادش می خواند.

در حالی که شواهد حاکی از پایان این دشمنی است ولی این احتمال نیز وجود دارد که رقاص پشتیبان در این موزیک ویدیو فقط شبیه به کیتی پری بوده است. باید صبر کرد و دید چه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *