بیاتومگ – مت دیمون به دنبال حضور غافلگیرانه اش در فیلم Thor: Ragnarok (ثور: رگناروک) به کارگردانی تایکا وایتیتی اظهار داشت که او فکر می کند حضور کوتاهش در سومین فیلم ثور بسیار خنده دار بوده و در مورد علت حضورش در این فیلم نیز سخن گفته است.

در فیلم ثور: رگناروک، ثور در گوشه ای دیگر از سیاره زندانی شده است و او خودش را بدون چکش قدرتمندش در یک مبارزه با زمان می بیند و در تلاش است تا به آزگارد برگردد و رگناروک را متوقف سازد، حوادثی که می تواند منجر به نابودی آزگارد و تمام ساکنان آن شود که در راس این حوادث یک شخصیت قدرمتند به نام هلا می باشد، اما او ابتدا باید در یک رقابت گلادیاتور مانند با متحد قبلی خود یعنی هالک برنده شود.

فیلم Thor: Ragnarok (ثور: رگناروک)

در مصاحبه ای با مت دیمون، از وی سوال شد که آیا او همیشه می خواسته است که بخشی از دنیای سینمایی مارول باشد یا حضور او در فیلم ثور: رگناروک، تنها یک انگیزه لحظه ای بوده است؟ وی در پاسخ بیان می کند:

“کریس همسوورث و تایکا وایتیتی با من تماس گرفتند و این ها دوستان من می باشند. آنها ایده را برای من بیان کردند و من فقط فکر کردم که این ایده بسیار خنده دار است. اساسا ایده این بود که من نقش یک نوع بازیگر بین کهکشانی را بازی کنم که نقش کاراکتر فانتزی تام هیلدستون یعنی لوکی را به تصویر می کشد. من فکر کردم که این ایده بسیار عالی و خنده داری است که انجام آن نیز آسان می باشد. آن افراد بسیار سرگرم کننده بودند و تایکا وایتیتی نیز مجموعه سرگرم کننده ای را در دست داشت.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *