خانه آخرین خبرها فیلم Gotham City Sirens (افسونگران شهر گاتهام) همچنان در حال توسعه است

فیلم Gotham City Sirens (افسونگران شهر گاتهام) همچنان در حال توسعه است

۰

بیاتومگ – دیوید آیر تایید کرده است که فیلم Gotham City Sirens (افسونگران شهر گاتهام) همچنان به عنوان بخشی از فیلم های آینده دنیای سینمایی دی سی در حال توسعه می باشد.

این فیلم یک نسخه فرعی از فیلم Suicide Squad (جوخه انتحار) و بر محوریت کاراکتر های هارلی کویین، کت وومن و پویزن آیوی است.  کمپانی برادران وارنر دنیای مشترک کمیک دی سی را با نام دنیای گسترده دی سی از سال ۲۰۱۳ و با فیلم Man of Steel (مرد پولادین) به کارگردانی زاک اسنایدر راه اندازی کرد ولی این دنیای ابر قهرمانی به طور واقعی از سال ۲۰۱۶ و با فیلم Batman V Superman: Dawn of Justice (بتمن در برابر سوپرمن: طلوع عدالت) آغاز شد و قرار است با فیلم Justice League (لیگ عدالت) ادامه پیدا کند. در این بین نیز، فیلم جوخه انتحار با تمرکز بر شخصیت های شروری همچون ددشات و هارلی کویین، توانست اندکی از اثرات نقد های منفی خود را کاهش دهد.

مارگات رابی - نقش هارلی کویین
مارگات رابی – نقش هارلی کویین

از آنجا که بازخورد بسیار خوبی در مورد کاراکتر هارلی کویین و بازی مارگات رابی در آن نقش صورت گرفت، کمپانی برادران وارنر بلافاصله تصمیم گرفت تا نسخه فرعی این کاراکتر را در دنیای گسترده دی سی بسازد. در مصاحبه ای با دیوید آیر در مورد فیلم جدیدش به نام Bright (درخشان)، از این کارگردان سوال شد که وضعیت فیلم افسونگران شهر گاتهام چیست و وی در پاسخ گفت:

“فیلم در حال توسعه است.”

جدا از این جمله، دیوید آیر از ارائه جزییات بیشتری در مورد کاراکترها و داستان فیلم خودداری کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *