بیاتومگ – تریلری تازه برای جدیدترین سریال ابرقهرمانی شبکه سی دبلیو بر اساس کاراکترهای دی سی یعنی سریال Black Lightning (آذرخش سیاه) منتشر شده است که در زیر می توانید با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید. این اولین ابرقهرمان آفریقایی-آمریکایی است که سریالی مخصوص خود دارد.

جفرسون پیرس (کِرس ویلیامز) یک مرد در حال کشمکش با یک راز می باشد. به عنوان پدر دو دختر و مدیر دبیرستانی ممتاز که همچنین یک پناهگاه امن برای جوانان در محله ای در نیو ارولان که زیر تاخت و تاز گروه های گنگستری می باشد، جفرسون برای جامعه خود یک قهرمان است. ۹ سال قبل، جفرسون به گونه ای دیگر یک ابرقهرمان بوده است. او که دارای قدرتی ابرقهرمانی برای کنترل و مهار الکتریسیته می باشد، از قدرت خود استفاده می کند تا در زیر نقاب آذرخش سیاه، خیابان های شهر خود را امن نگه دارد. با این حال، پس از اینکه شب های زیادی جان بر کف در حال مبارزه بود و اثرات آسیب و از دست دادنی که خود او به خانواده اش وارد کرده است را دید، تصمیم گرفت تا روزهای ابرقهرمانی خود را پشت سر بگذارد و به عنوان یک پدر و مدیر مدرسه راه خود را ادامه بدهد.

او تصمیم گرفت تا بدون استفاده از قدرت های ابرقهرمانی اش به شهر کمک کند. او دخترانش آنیسا (نفسا ویلیامز) و جفری (چین آن مک لین) را می دید که به زنانی قوی تبدیل شده اند. تقریبا یک دهه بعد، پیرس روزهای مبارزه با جرم را خیلی قبل پشت سر گذاشته است … یا این چیزی است که او فکر می کند. اما از آنجا که جرم و جنایت و فساد همانند یک آتش وحشی در حال گسترش است و افرادی که او به آنها اهمیت می دهد در معرض تهدید و خطر گروه گنگستری محلی به نام صد می باشد، آذرخش سیاه باز می گردد تا نه تنها خانواده اش بلکه روح جامعه را نیز نجات دهد. پخش سریال آذرخش سیاه قرار است از تاریخ چهارشنبه ۲۷ دی ماه آغاز شود.

تریلر سریال Black Lightning (آذرخش سیاه)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *