بیاتومگ – نویسنده فیلم All the Money in the World (تمام ثروت در جهان) یعنی دیوید اسکارپا اعلام کرده است که کارگردان فیلم Wonder Woman (واندر وومن) یعنی پتی جنکینز در جایگزینی کریستوفر پلامر به جای کوین اسپیسی در نقش جی پاول گتی در این فیلم دخیل بوده است. پس از اتهامات آزار و اذیت جنسی علیه کوین اسپیسی، کارگردان ریدلی اسکات و کمپانی سونی تصمیم گرفتند تا کوین اسپیسی را از این فیلم حذف کنند و صحنه های او را با کریستوفر پلامر دوباره فیلمبرداری کنند.

نوه یک میلیاردر نفتی، گتی در ۱۶ سالگی ربوده می شود و آدم ربایان نیز درخواست مبلغ ۱۷ میلیون دلار در ازای آزادی او دارند. زمانی که خانواده ی او پاسخ سریعی به تهدید سارقان نمی دهند، آنها نیز گوش این پسر را بریده و آن را در یک پاکت نامه برای خانواده اش می فرستند تا جدی بودن خود را نشان دهند. در نهایت مبلغ درخواستی پرداخت و گتی در جنوب ایتالیا پیدا می شود، سارقان نیز با باجی که گرفته اند از ماجرا جان سالم به در می برند. گتی بعد ها بزرگ شده و پدر بازیگری به نام بالتازار گتی (بازیگر فیلم های Lost Highway، Twin Peaks و When We Rise) می شود.

فیلم All The Money in the World (تمام ثروت در جهان)
فیلم All The Money in the World (تمام ثروت در جهان)

ظاهرا ریدلی اسکات سخت به دنبال جایگزین کردن بازیگری برای کوین اسپیسی بوده و پتی جنکینز تحت لفافه پروژه جدیدش یعنی سریال درام و محدود One Day She’ll Darken (یک روز او تاریک خواهد شد) پیشنهاد کمک کرده است. دیوید اسکارپا در این مورد می گوید:

“ماموران انتخاب بازیگران ریدلی اسکات به دنبال آن بودند تا از طریق کمپانی شان بتوانند به دنبال بازیگر بگردند. پس از آنجا که پتی جنکینز به دنبال بازیگری برای نقش فردی ۹۰ ساله می گشت، سرانجام توانستند بازیگر مورد نظر خود را بیابند. برای اینکه این اتفاق تحقق یابد، کارهای بسیاری انجام شد. “

فیلم تمام ثروت در جهان قرار است در تاریخ ۱ دی ۱۳۹۶ (۲۲ دسامبر ۲۰۱۷) اکران شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *