خانه آخرین خبرها طرفداران خواهان حذف مت دیمون از فیلم Ocean’s Eight (هشت یار اوشن) می باشند

طرفداران خواهان حذف مت دیمون از فیلم Ocean’s Eight (هشت یار اوشن) می باشند

۰
مت دیمون

بیاتومگ – ظاهرا برخی از طرفدران به دلیل وابستگی مت دیمون به تهیه کننده کهنه کار و متجاوز جنسی هاروی واینستون، خواهان حذف حضور او در فیلم Ocean’s Eight (هشت یار اوشن) می باشند.

فیلم سه‌گانه اوشن در فروش جهانی خود به مبلغ ۱.۱ میلیارد دلار دست یافته و حال نیز این برند با کاراکترهای زن کار خود را ادامه خواهد داد. برخلاف فیلم های ابتدایی، سودربرگ در این فیلم کارگردان نمی باشد و فقط تولیدکننده آن است. بازیگران این فیلم شامل ساندرا بولاک در نقش دبی اوشن خواهر دنی اوشن معروف، ریحانا در نقش ناین بال، کیت بلانشت در نقش همکار دبی اوشن به نام لو، ان هتوی در نقش دفنه کلوگر می باشد و میندی کالینگ، سارا پالسون، هلنا بونهام کارتر و اوکوفینا نیز نقش دیگر اعضای تیم را به تصویر می کشند و کارگردانی آن را نیز گری راس (The Hunger Games) برعهده دارد. فیلم هشت یار اوشن قرار است در تاریخ ۸ ژوئن ۲۰۱۸ (۱۸ خرداد ۱۳۹۷) به اکران در بیاید.

فیلم Ocean’s Eight (هشت یار اوشن)
فیلم Ocean’s Eight (هشت یار اوشن)

تا به حال این درخواست که به صورت آنلاین در حال انجام است به بیش از ۲۲ هزار امضا رسیده و این درخواست به این نحو می باشد:

“حضور مت دیمون ماهیت جدی اتهامات علیه سوء استفاده کنندگان جنسی همچون واینستون را بی اهمیت جلوه می دهد و بی احترامی بزرگی نسبت به زنان شجاعی است که در مورد این سوء رفتارها سخن گفته اند. این همچنین سبب فرستادن پیامی در مورد اجتناب ناپذیر بودن و عدم پاسخگویی برای آزار و اذیت جنسی در محل کار می شود، موضوعی که از هر ۱۰ زن آمریکایی، ۴ نفر آنها، آن را تجربه کرده اند.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *