بیاتومگ – همانطور که دنیای گسترده دی سی به دنبال آن است تا با فیلم Wonder Woman 2 (واندر وومن) خود را از شکست های متوالی رهایی ببخشد، به نظر می رسد که ستاره سریال American Horror Story (داستان ترسناک آمریکایی) یعنی سارا پالسون به بازی در نقش منفی محتمل فیلم واندر وومن یعنی چیتا علاقه مند است.

پتی جنکینز اخیرا قرارداد خود را با کمپانی برادران وارنر بست و قرار است برای کارگردانی فیلم واندر وومن ۲ بازگردد. پتی جنکینز تنها برای کارگردانی فیلم اول واندر وومن مبلغ ۱ میلیون دلار را دستمزد گرفته بود. حال در گزارشی جدا اعلام شده که دستمزد وی برای کارگردانی و نویسندگی او در فیلم واندر وومن ۲، مبلغی بین ۷ تا ۹ میلیون دلار به علاوه درصد قابل توجهی از فروش نهایی فیلم می باشد. این بیشترین پرداختی به یک کارگردان زن در هالیوود است.

سارا پالسون - چیتا در فیلم Wonder Woman 2 (واندر وومن)
سارا پالسون – چیتا در فیلم Wonder Woman 2 (واندر وومن)

با اشاره ای به تاریخ طولانی مدت دشمنان کاراکتر واندر وومن، بسیاری از طرفداران خواهان حضور کاراکتر چیتا در این فیلم در مقابل دایانا پرنس می باشند. در شبکه اجتماعی توییتر، یکی از طرفداران به پتی جنکینز پیشنهاد داده تا سارا پالسون را برای نقش دوست/دشمن دایانا انتخاب کند و سارا پالسون ۴۹ ساله نیز در پاسخ به این توییت نیز علاقه اش را ابراز کرده است. او گفت:

“بله، پتی جنکینز خواهش می کنم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *