فیلم Patriots Day 2016

بیاتومگ – تهیه کننده/بازیگر مارک والبرگ اظهار داشته که ممکن است در سال ۲۰۱۸ مشغول کارگردانی یک فیلم شود. جدیدترین فیلمی که در حال حاضر مارک والبرگ در آن نقش آفرینی کرده، فیلم All the Money in the World (تمام ثروت در جهان) به کارگردانی ریدلی اسکات است که در آن، وی نقش مامور سابق سی آی ای به نام فلچر چیس را به تصویر می کشد.

مارک والبرگ همانند دیگر ستاره فیلم یعنی میشل ویلیامز به طور رایگان در فیلمبرداری دوباره بخشی از فیلم به دلیل جایگزین شدن کریستوفر پلامر به جای کوین اسپیسی شرکت کرد. دیگر فیلم امسال مارک والبرگ، فیلم Daddy’s Home 2 (خانه بابا ۲) بود که چندان در نظر منتقدان ندرخشید. در تابستان امسال نیز وی در فیلم Transformers: The Last Knight (تبدیل شوندگان: آخرین شوالیه) به عنوان آخرین حضورش در این سری فیلم، به بازی مشغول شد.

فیلم All the Money in the World (تمام ثروت در جهان)
فیلم All the Money in the World (تمام ثروت در جهان)

در مصاحبه ای تازه، مارک والبرگ آشکار کرده که او حالا قدمی تازه در حرفه خود خواهد برداشت و اولین فیلم سینمایی خودش را کارگردانی خواهد کرد. این بازیگر اظهار داشته که شروع فیلمبرداری فیلمش احتمالا در سال ۲۰۱۸ خواهد بود. او جزییات خاصی را آشکار نکرده ولی بیان کرد که داستان این فیلم در ایالت ویسکانسین اتفاق می افتد و براساس واقعیت می باشد. وی همچنین اظهار داشته که فیلمنامه فیلم را به دوستش یعنی کارگردان پیتر برگ نشان داده و نگران است که پیتر برگ خواهان کارگردانی این فیلم باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *