بیاتومگ – بازیگر کاراکتر نبولا یعنی کارن گیلان اظهار داشته که الان زمان مناسبی برای ساخت فیلم ابرقهرمانی تمام زنانه بر اساس کاراکترهای زن دنیای سینمایی مارول می باشد. دنیای سینمایی مارول پس از گذشت چندین سال از آغاز به کارش، هنوز موفق به ساخت فیلمی بر محوریت ابرقهرمان زن نشده است. برای چندین سال، کاراکتر بیوه سیاه با بازی اسکارلت جوهانسون تنها کاراکتر ابرقهرمان زن دنیای سینمایی مارول بود و با وجود اینکه کار خود را از سال ۲۰۱۰ آغاز کرده بود ولی همچنان موفق نشده بود تا فیلم مستقل خود را در دنیای سینمایی مارول بدست بیاورد.

همانطور که دنیای سینمایی مارول بزرگ تر می شود، بازیگران برجسته بیشتر و بیشتری برای نقش آفرینی کاراکترهای زن اصلی به این سری فیلم ها می پیوندند. کاراکتر نبولا با بازی کارن گیلان در فیلم های Guardians of the Galaxy (نگهبانان کهکشان) همانند خواهرش گامورا با بازی زوئی سالدانا یک جنگجوی بسیار ماهر است. علاوه بر این، فیلم Thor: Ragnarok (ثور: رگناروک) نه تنها موفق شد تا اولین کاراکتر منفی زن دنیای سینمایی مارول را معرفی کند بلکه یک کاراکتر زن دیگری را معرفی کرد و این کاراکتر، والکیری با بازی تسا تامپسون می باشد.

فیلم Wonder Woman (واندر وومن) – گل گدات

کارن گیلان که در حال تبلیغ برای فیلم Jumanji: Welcome to the Jungle (جومانجی: به جنگل خوش آمدید) بود، در مورد ایده فیلم کاملا با ابرقهرمان های زن سخن گفته است. او می گوید:

“بری لارسون گفت که باید همه ما به پیش کوین فیج برویم و به او بگوییم که فیلمی با کاراکترهای زن بسازد، پس گروهی از ما این ایده را برای او بازگو کردند و او این ایده را عالی خطاب کرد ولی او چندان به این ایده متعهد نبود و فقط آن را ایده ای عالی می دانست.”

او در ادامه با اشاره به موفقیت فیلم Wonder Woman (واندر وومن) اضافه کرد:

“با نگاهی به موفقیت فیلم واندر وومن، کاملا واضح است که همه ما فیلمی بر اساس کاراکترهای زن مارول را می خواهیم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *